Skocz do zawartości

Prośba do Syla3 ; ]


brunnetka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :oczko::oczko:

 

Mam na imię Ewelina moja data urodzenia to 20.12.1992 r. Chciałabym

prosić o rozkład kart w sprawie uczuciowej , czy do końca roku

2012 poznam jakiegoś meżczyznę z którym wejde w bliszą relacje ?

jeśli tak czy to bedzie coś stałego i w jakich mniej wiecej

okolicznościach sie poznamy ? bardzo dziekuje z góry

:wesoly_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie za dobre czesem bardzo złe .... z mamą mam za to bardzo dobre

 

a czy poznam do końca roku 2012 poznam jakiegoś meżczyznę z którym bede w stałym związku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zapytałam o ojca bo tak jakby nie masz autorytetu, a ojciec jest surowy i trzyma władzę , a ty tak jakby chciałabys wyrwac sie juz z pod tej władzy i znalezc swoje miejsce przy boku mężczyzny .

Twoja swiadomosc niby chce zwycieztwa , ale czujesz jakąs porazke w tym wszystkim.Owszem spotkasz mozesz poznac go w pracy lub przy jakims kontrakcie umowie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zapytałam o ojca bo tak jakby nie masz autorytetu, a ojciec jest surowy i trzyma władzę , a ty tak jakby chciałabys wyrwac sie juz z pod tej władzy i znalezc swoje miejsce przy boku mężczyzny .

Twoja swiadomosc niby chce zwycieztwa , ale czujesz jakąs porazke w tym wszystkim.Owszem spotkasz mozesz poznac go w pracy lub przy jakims kontrakcie umowie .

 

Tak to prawda co Pani napisała nie mam auterytetu ojciec na swoje zasady , a ja zawsze chciałam sama decydować o sobie . A czy może mi Pani powiedzieć coś wiecej na temat tego mężczyzny co go poznam ? i czy to sie stanie na początku roku / w połowie /a może na koniec ? To ciekawe co Pani powiedziała gdzie go poznam ponieważ ja nie pracuje i w najbliższym czasie niestety nie bede pracować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...