Skocz do zawartości

proszę o pomoc ktoś teraz tu jest?bardzo zależy mi na odpowiedzi dziś przed 20.30


madzia4004

Rekomendowane odpowiedzi

była między nami niezła kłótnia wczoraj.mieszkamy razem.napisał ze chce odejść ze ma dość.mi złość już przeszła ale onjest nieugięty.dziś ani słowa.

Co bedzie jak wróci z pracy :((

co karty mówia na ten temat? kiedy sie pogodzimy i czy wogule sie to stanie?tak sie cieszyłam ze kilka dni wolnych :((

co on czuje?co myśli,no i przede wszystkim co bedzie dalej...

baaardzo prosze... wiecie jak to jest kiedy człowiek jest na zakręcie i nie wie co bedzie... tak bardzo sie denerwuje,a może nie powinniśmy być razem?...

raz jeszcze prosze to bardzo wazne

magda 5 kwietnia 1978

marcin 6 czerwca 1984

 

dziękuje temu kto sie zlituje nde mną czekam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem bo nie znam angielskiego,ale domyślam sie ze nic miłego, szkoda

przecież to chyba nic złego ze próbowałam poprosić kogoś kto akurat mógł by mi w danym momencie udzielić pomocy,

przykro gdy nikt nie chce pomóc gdy ktoś tego potrzebuje, nie ma Pani pojęcia jak ja się czuje jak mi ciężko...ale życzę szczęścia i żeby Pani nie musiała tego przerabiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call center to stacja telefoniczna odpowiadająca na pytania klientów czynna 24 godziny na dobę.

Tutaj wróżymy w wolnym czasie i za darmo, nikt Ci kochana nie da gwarancji, że ktoś Ci powróży w tempie ekspresowym.

Chyba, że udasz się po profesjonalną poradę i zapłacisz... A ciężko każdemu, wierz mi... Każdy ma swoje bóle.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madziu jestes zbyt rozgoryczona i rozzalona , i nie mniej tu do nikogo pretensji bo kazdy tu z wrózących robi to z dobrej i nie przymuszonej woli i za darmo.

ty chciałas raptownie co nie kazdy potrafi od razy tak sie skupic na problemie.Do wrózby trzedba tez byc przygotowanym i nie zawsze ma sie wenę i odpowiedz na kazde zadane pytanie.

Sa wrózbici , którzy to robia za pieniądze i wtedy chetnie napewno by Ci odpowiedzieli , a tu czasami trzeba cierpliwie poczekac , a nawet si eprzypomniec jak post sie oddali.

I jeszcze jedno nie zycz nikomu co Tobie nie miłe , bo może to powrócic do ciebie podwójnie.Tu kazdy przewaznie cos przeszedł dlatego znajduje sie tu na tym forum i rozumiemy jak sie czujesz , ale spokój i opanowanie jest najlepszym lekarstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była między nami niezła kłótnia wczoraj.mieszkamy razem.napisał ze chce odejść ze ma dość.mi złość już przeszła ale onjest nieugięty.dziś ani słowa.

Co bedzie jak wróci z pracy :((

co karty mówia na ten temat? kiedy sie pogodzimy i czy wogule sie to stanie?tak sie cieszyłam ze kilka dni wolnych :((

co on czuje?co myśli,no i przede wszystkim co bedzie dalej...

baaardzo prosze... wiecie jak to jest kiedy człowiek jest na zakręcie i nie wie co bedzie... tak bardzo sie denerwuje,a może nie powinniśmy być razem?...

raz jeszcze prosze to bardzo wazne...

 

 

kochana jasie wrozenia nie podejme bo jestes tak rozdygotana ze zwyczajnie nie chce nawet brac kart do reki...moge ci powiedziec bez wrozenia ze ktos kto wzbudza w tobie taki lek i tak silne emocje...to nie jest dobre,moze lepszym wyjsciem bylo by rozstanie sie..jak dla mnie jest w tym cos karmicznego ewidentnie,cos powaznego do przerobienia.

Z doswiadczenia wiem,ze jak cos nie idze to lepiej sie temu poddac i nie walczyc na sile.zazwyczaj jak poplyniemy z pradem cos duzo lepszego sie dzieje.

Powodzenia kochana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście zgadzam sie z tobą ale ja przecież niczego nie żądałam,zupełnie nie rozumiem czemu tak na mnie naskakujecie,ja tylko poprosiłam kto mógł by mi pomóc,

kto w danym momencie tu jest i chce to zrobić,to była tylko prośba i maiłam nadzieje ze ktoś taki sie zgłosi a nie wszyscy ci zajęci nie mający czasu.

 

 

madziu jestes zbyt rozgoryczona i rozzalona , i nie mniej tu do nikogo pretensji bo kazdy tu z wrózących robi to z dobrej i nie przymuszonej woli i za darmo.

ty chciałas raptownie co nie kazdy potrafi od razy tak sie skupic na problemie.Do wrózby trzedba tez byc przygotowanym i nie zawsze ma sie wenę i odpowiedz na kazde zadane pytanie.

Sa wrózbici , którzy to robia za pieniądze i wtedy chetnie napewno by Ci odpowiedzieli , a tu czasami trzeba cierpliwie poczekac , a nawet si eprzypomniec jak post sie oddali.

I jeszcze jedno nie zycz nikomu co Tobie nie miłe , bo może to powrócic do ciebie podwójnie.Tu kazdy przewaznie cos przeszedł dlatego znajduje sie tu na tym forum i rozumiemy jak sie czujesz , ale spokój i opanowanie jest najlepszym lekarstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pewnie masz racje nic na siłe,z drugiej strony mówi sie ze o miłośc trzeba walczyć,ale faktycznie ja to bardzo przezywam ale musze przyznać ze nikt też nie dał mi w życiu tyle szczęścia jak on :)

dziekuje za słowo otuchy

 

kochana jasie wrozenia nie podejme bo jestes tak rozdygotana ze zwyczajnie nie chce nawet brac kart do reki...moge ci powiedziec bez wrozenia ze ktos kto wzbudza w tobie taki lek i tak silne emocje...to nie jest dobre,moze lepszym wyjsciem bylo by rozstanie sie..jak dla mnie jest w tym cos karmicznego ewidentnie,cos powaznego do przerobienia.

Z doswiadczenia wiem,ze jak cos nie idze to lepiej sie temu poddac i nie walczyc na sile.zazwyczaj jak poplyniemy z pradem cos duzo lepszego sie dzieje.

Powodzenia kochana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...