Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę :)


caprio30

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, mam takie pytanie do Pani czy na podstawie mojej daty urodzenia mogłaby Pani sprawdzić czy mam jakies zdolności parapsychologiczne, tzn czy mam bardziej rozwiniętą intuicję oraz jakies zdolności, ponieważ gdy czasem spojrzę komuś w oczy tak jakbym zaczynala troszkę czytac w duszy danej osoby, ewentualnie przeblyski jak spojrzę na dloń do tego wydaje mi się ze chuba mam "szósty zmysł" ponieważ ostatnio wielu rzeczy zdolalam uniknąc i ochronić bliskich. Dziękuję za poświęcony czas. Aneta 1981.02.27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj caprio30 :)

 

Powiem tak...

Masz spore zdolności intuicyjne, może pojawiać się u Ciebie przeczucie, także prorocze sny dotyczące przyszłości, które warto sobie zapisywać lub chociażby zapamiętać. Ponadto masz umiejętność takiego "czytania" wnętrza ludzi...ich intencji, tego co myślą...co bywa czasem pomocne, gdy ktoś próbuje zakładać na siebie pewien rodzaj "maski" by odebrano jego osobę inaczej. Mediumiczność mi się także zaznacza u Ciebie, ale trzeba by to rozwijać. Tak naprawdę masz wiele darów w sobie, które musiałabyś rozwijać, ćwiczyć i przede wszystkim otworzyć się na nie, a zdobyłaś je przed swoim urodzeniem...jesteś doświadczoną , starą duszą, która w dzieciństwie mogła odstawać od rówieśników bo była zbyt dojrzała, rozsądna jak na swój wiek. Góra dała Ci dary, mądrość wewnętrzną być dzieliła się nią z innymi w swoim życiu i sama stała się takim doradcą dla potrzebujących :)

Zapewne nie raz czułaś się jak karcący nauczyciel, który strofuje albo przynajmniej odczuwa potrzebę skarcenia kogoś za niedojrzałe postępowanie :). ale Jedno jest pewne, posiadasz "6 zmysł" i to znakomity, ale musisz najpierw jak ja to mówię "potrenować" a samoświadomość przyjdzie sama w odpowiednim czasie:)

 

Ps. Masz ten sam dzień i miesiąc urodzenia co ja ;P

 

Pozdrawiam :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. To teraz już wiem dlaczego niektórzy unikają mojego wzroku, i unikają mnie ponieważ pod wpływem chwili powiedzialam parę słow za duzo ( w dobrej intencji by dana osoba uniknęła problemów) , tak masz rację zawsze wydawało mi się ze odstaję od ludzi mimo ze jestem z nimi tak jakbym sama bya. Mam pytanie co to jest mediumicznośc chciałabym poznać te zagadnienie , tak przypuszczałam ze jestem starą duszą wystarczy ze spojrze w swoje oczy w lustrze, charakterystyczne , co do szóstego zmysłu to w swoim zyciu potrafilam przewidzec w styczniu w Nowy Rok rozstanie z bylym partnerem " słuchaj to jest nasz ostatni sylwester, czemu tak mowisz odejdziesz, nie ty odejdziesz do innej" ostatni czas przed rozstaniem odczuwalam to calą sobą i powiem tak umęczona bylam strasznie i gdy się wyjaśniło o co chodziło naprawdę to rozsypalam sie na kawałki. Mam pytań kilka, jak mam ćwiczyć te dary i czy nimi krzywdy nie zrobię ludziom , nie chce ich ranić bynajmniej świadomie bo wiadomo ze nieswiadomie czasem się zdarzy.I ciekawa jestem czy uda mi sie rozwinąć któryś dar i czy jest on widoczny dla innych. Zainteresował bardzo mnie ten temat i dziękuję bardzo za wrózbę i zyczę miłego wieczoru. Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. To teraz już wiem dlaczego niektórzy unikają mojego wzroku, i unikają mnie ponieważ pod wpływem chwili powiedzialam parę słow za duzo ( w dobrej intencji by dana osoba uniknęła problemów) , tak masz rację zawsze wydawało mi się ze odstaję od ludzi mimo ze jestem z nimi tak jakbym sama bya. Mam pytanie co to jest mediumicznośc chciałabym poznać te zagadnienie , tak przypuszczałam ze jestem starą duszą wystarczy ze spojrze w swoje oczy w lustrze, charakterystyczne , co do szóstego zmysłu to w swoim zyciu potrafilam przewidzec w styczniu w Nowy Rok rozstanie z bylym partnerem " słuchaj to jest nasz ostatni sylwester, czemu tak mowisz odejdziesz, nie ty odejdziesz do innej" ostatni czas przed rozstaniem odczuwalam to calą sobą i powiem tak umęczona bylam strasznie i gdy się wyjaśniło o co chodziło naprawdę to rozsypalam sie na kawałki. Mam pytań kilka, jak mam ćwiczyć te dary i czy nimi krzywdy nie zrobię ludziom , nie chce ich ranić bynajmniej świadomie bo wiadomo ze nieswiadomie czasem się zdarzy.I ciekawa jestem czy uda mi sie rozwinąć któryś dar i czy jest on widoczny dla innych. Zainteresował bardzo mnie ten temat i dziękuję bardzo za wrózbę i zyczę miłego wieczoru. Aneta

 

Wróżba to to nie była bo nie korzystałam z żadnych kart:) Ale możemy to tak potraktować :)

Mediumioczność to nic innego jak predyspozycje do bycia medium czyli możliwość do kontaktowania się z światem niewidzialnym: duchami, bytami itp. Jednak nalezy pamiętać, że rozwinięcie każdego daru niesie za sobą również odpowiedzialność... Widzisz...to rozstanie, które opisałaś jest świetnym przykładem przewidywania przyszłości czyli jasnowidzenia... Staraj się rozwijać ten dar poprzez skupianie się na tym "czuciu" innych energii ludzi to będzie cenne doświadczenie dla Ciebie :)

 

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...