Jump to content

samochód, policjant dom, piec


pawellewczuk35

Recommended Posts

Witam. Śniło mi się ze jechałem samochodem w moim rodzinnym mieście. Za kierownicą siedziałem ja i miałem pasżerkę ze sobą. Pasażerką była kobieta,była uśmiechnięta a w rzeczywistości jest moją znajomą z rodziny która jest w wieku średnim. Jak jechałem samochodem to z lewej strony zobaczyłem policjanta który coś tam sobie wypisuje. Potem drugi raz jadę samochodem ulicą i dojeżdżam do skrzyżowania w w śwoim rodzinnym mieście widzę z góry jak hamuję samochodem. Jest ślisko. samochodem rzuca. Wyhamowałem. widze znowu z lewej stony policjanta. Ten policjant podchodzi do mnie i prosi o dokumenty. JA od razu powiedziałem że nie mam. W rzeczywistości zawsze je mam ze sobą. Dalej akcja przenosi się do pomieszczenia gospodarczego. Ja tam włączam bezpieczniki. A dalsze akcja przenosi się do domu a dokładniej do kotłowni. Jest tam piec na węgiel w którym pali się. Patrzę na manometr w tym piecu ciśnienie jest w porządku a wskazówka od temperatury wychodzi po za skalę. Piec jest bardzo rozgrzany prawdopodobnie woda w nim wrze i czuć temperaturę w tej kotłowni. Ja podchodząc do drzwiczek od czoła widzę czerwony/żółty okrąg(" kolor wyglądał jakby stal się topi lub staje się w stanie płynnym " tak porównanie dodaje zeby ktoś zobaczył na filmikach). A na dolnych drzwiczkach jest blacha która reguluje spalanie. Na nogach miałem buty pomarańczowe. Ta blacha była rozgrzana i przez przez but lewy który miał chronić mnie przed temperaturą zaczął się grzać poparzył mi noge. czułem tylko ból. i to koniec tej akcji. Dalej przenoszę sie do zagrody która jest połączona z garażem. w tej zagrodzie znajduje się kura i jej małe kurczeta. Ja wychodziłem z tej zagrody i uciekło mi dwoje kurcząt.wziąłem je i położyłem na kostce słomy. Po kilku sekundach na tej kostce znajdują sie jajka. Koniec snu. A dom który mi sie śnił to mój dom rodzinny a pomieszczenie gospodarcze i garaż stoi niedaleko domu. Piec jest koloru niebieskiego. Ale żem sie rozpisał.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witaj :) sam dobrowolnie poddajesz się pewnym ograniczeniom. Sam je sobie nakładasz. Wszystko przez to,że obawiasz się cierpienia, zranienia i dlatego wolisz kontrolować swoje zarówno czyny jak i uczucia. Nie pozwalasz sobie na wyjście poza ramy, które sam sobie założyłeś. Widać Twój lęk i obawy.Jeśli je porzucisz, odrzucisz i pójdziesz za głosem serc, pozwolisz sobie na odrobinę szaleństwa to masz możliwość otrzymać bardzo pozytywne zmiany w sferze uczuciowej. Masz szansę w niedługim czasie zmienić swoje życie. Tylko otwórz się na to. Piękne przesłanie Twojego snu :) Ja krótko aczkolwiek treściwie ;) Pozdrawiam i wszystkiego co najlepsze :)

Link to comment
Share on other sites

a te buty to nie były pomarańczowe tylko brązowe. a w rzeczywistości w tych butach chodzę koło domu :) A wracając do policjanta to chyba był sen proroczy. dzisiaj jechałem z kolega i w jednej miejscowości stała policja i nic sie nie działo natommiast jechaliśmy dalej i kolega zrobił manewr wyprzedzania i nas smerfy zatrzymały i wlepili mandat ::_smutny:

Edited by pawellewczuk35
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...