Jump to content

Rozmowa z samym sobą,cień czy coś innego?


Zibit

Recommended Posts

Witam to znowu ja...miałem dziś dość ciekawy sen otóż zacznę od samego początku i spodziewam się dobrych odpowiedzi kogoś kto zna się na snach,archetypach i który czytał co nie co od Junga.

 

Tak więc budzę się o godzinie 8 i czuję się tak nie typowo..czuję się jakby na innych falach , czuję że jak zamknę oczy to od razu wpadnę w coś ciekawego no i po chwili zamknąłem oczy i wszedłem od razu.Był to sen mało świadomy i wykreowany raczej przez podświadomość...byłem w pewnym pokoju(to był dość nie wyraźny sen) i obok mnie stał koleś...wyglądał jak Ja ale jednak był inny..nie pamiętam dokładnie rozmowy ale coś tam opowiadał i pamiętam tylko tyle że mówił iż beze mnie nie ma nic,jego nie ma i prawda ja o tym wiedziałem bo w końcu ja jestem panem na zamku.Potem wyszedł ja za nim , pamiętam chwile jak był goły :) to ja mu żeby się ubrał no i wyszedł z nowymi ubraniami lecz po chwili zamienił się w jakby dziecko i to dość niesforne.Próbowałem je uspokoić lecz sen się urwał i byłem jakby w takiej ciemność i coś się ze mną siłowało..przestraszyłem się trochę bo był dość spory opór.W środku trochę pokrzyczałem nie ze strachu lecz z efektu siłowania się.Potem albo wygrałem albo po prostu on odpuścił bądź ktoś mi pomógł..po prostu powróciłem i otworzyłem oczy.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witajcie :)

Jako, że prośba o interpretację snu nie jest skierowana bezpośrednio do mnie, przenoszę post do działu ogólnego z prośbą o udzielenie interpretacji dla Zibit'a.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha
To mogłaś już napisać co nie co o nim...

 

Interpretacja skierowana do cyganichy

Teraz napiszesz coś?

 

i spodziewam się dobrych odpowiedzi kogoś kto zna się na snach,archetypach i który czytał co nie co od Junga.

 

Interpretacja nie jest skierowana do mnie, ponieważ moim zdaniem nie spełniam założonych kryteriów.

Link to comment
Share on other sites

Witam nie czytałam nic od Junga i zinterpretuje to po swojemu tak jak to robię w innych snach. Ten sen może być odzwierciedleniem Twojego prawdziwego Ja, już pewnie wiesz jakie ono jest. To co skrywasz wewnątrz i może nie jesteś tego do końca świadom. Widzę również przejaw egoizmu i by się przydało trochę, dobra sporo pracy nad sobą,nad własnym wnętrzem,postępowaniem. Ale oczywiście mogę się mylić,bo sam wiesz najlepiej co mówi Twój sen,tak jak każdy człowiek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...