Skocz do zawartości

Eks, znajomi, gory


Tiika

Rekomendowane odpowiedzi

Szłam sobie ulicą kiedy spotkałam kolegow mojego eks przed jakims dużym domem. Zamieniłam z nimi pare słów a oni umowili mnie na spotkanie z moim bylym chlopakiem. Potem spacerowalam z nim oraz z moimi dwiema kolezankami szeroką ulicą...z górki. Szliśmy tak kiedy podjechało do nas czerwone auto, a kolezanki do niego wsiadły. Byliśmy sami, on podarował mi sukienkę- zwiewną, jasnobrązową...Ubrałam ją...A potem ślizgaliśmy się jakąś górską ścieżką w dól! Ścieżka była blotnista, pamietam że oboje martwiliśmy się że ubrudzimy sobie ubrania... Po lewej stronie góry stały duże, zielone drzewa...Po prawej drewniany domek góralski! A na końcu ścieżki ujrzałam wywieszone(na lince do suszenia ubran), powiewające ludowe stroje do ślubu!

Następnie siedzieliśmy na ganku przed tą chatką. Przytulaliśmy się, ponownie wyznalismy sobie milosc...On spuszczał wzrok, był troche smutny, niesmialy, ale i tak bylo milo...Potem z domku wyszla pewna kobieta(mozliwe ze byla to mama eks) i uwaznie nam się przyglądala...Chlopak chyba się speszyl...Minęła chwila kiedy przyszly moje kolezanki, i powiedziały że musimy już isc...Za nimi byl las a za lasem szara ulica...Spojrzałam na niego jeszcze raz i odeszlam...

 

Bardzo prosze o interpretacje tego snu...Jest troche dziwny ale nie potrafie o nim zapomniec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Koledzy twojego ex mogą oznaczać iż natrafisz na swego rodzaju kontakt ze swoim byłym. Koleżanki wsiadające do samochodu oznaczają iż ten powrót do ex może zmienić podejście twoich koleżanek wobec ciebie. Podarunek może oznaczać iż ponownie się ze sobą spotkacie i że to będzie raczej miłe spotkanie, a tymczasem ubranie jej zezwolenie na ponowne bycie razem. Błoto lub ubrudzenie może oznaczać iż razem wpadniecie w kłopoty lecz w jaki sposób się one rozwiążą nie powiem gdyz nie wiem czy się ubrudziliście czy nie. :P ponowne wyznanie miłości może oznaczać wiele. W tym: zaufanie, zaangażowanie oraz zauroczenie (nie miłość!). Unikanie spojrzenia jest oznaką nieufności lub nieszczerości. Ktoś was widział i to go speszyło: ktoś najwyraźniej nakłania go do powrotu do ciebie lub wstydzi się tego iż ponownie z tobą jest. Powrót koleżanek i odejście bez swego ex jest oznaką iż i tak z tej znajomości nic więcej nie wyniknie.

 

Mam nadzieję iż ta interpretacja zaspokoi twą ciekawość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...