Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę do ZIB


carmen12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zib, dziękuję Ci za pomoc ostatnio i udało się w miarę pozytywnie załatwić sprawę, o którą pytałam.

Prosiłabym Cię orozłożenie kart bo muszę podjąć ważną decyzję z pracą.

Edytowane przez carmen12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki wybór jest dobry? Czy ta decyzja jest dobra. Mam duże zaleglosci ale nadrabiajac to wszystko czy jest szansa ze wkoncu sie rozwine i bede miała z tego korzysci finansowe aby spokojnie pracowac? Jest to juz działanie na swój rachunek. \nie wiem czy dobrze robie...

Prosze pomoz mi. Bardzo dziekuje i czekam z niecierpliwoscia na Twoja odpowiedz.

Edytowane przez carmen12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wezmę się za karty. Zobaczymy co zechcą powiedzieć. Dzisiaj jako odpowiedź na pytanie "Czy taki wybór jest dobry?" dostałem kartę której przesłanie brzmi:

Na podstawie swoich przeżyć rozwinęłam mądrość i doświadczenie niezbędne aby działać niezależnie.

Uważam, że bardzo na temat i bardzo pocieszająca to karta dla Ciebie.

Los zsyła nam czasem ciężkie czasy i sprawia, że potrzebujemy zapasu bandaży na swoje rany. Jednak tylko przez udział w bitwach możemy sprawdzić czy potrafimy przetrwać. Niestety przez to chwilowo zamiast ufności, otwartości na nowe przechodzimy do stanu obronnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuację określa równie pozytywna karta która reprezentuje przejście do następnej klasy, ukończenie pewnego etapu. Sugeruje ona dostrzeganie w sobie potencjału, a także w otaczającym nas świecie, że dbasz o wszelakie fizyczne potrzeby - tak że powodujesz chęć by zatańczyć ze szczęścia. Ja rozumiem to tak, że wybory jakich ostatnio dokonałaś są najlepsze jakich mogłaś dokonać, że obecna sytuacja w pracy jest korzystna dla ciebie z wielu względów.

 

Co może przeszkadzać, stawać na drodze i na co należy zwrócić szczególną uwagę to brak skupienia nad tym co robisz tu i teraz, patrzenie na drugi brzeg, gdzie jak wszystkim się wydaje trawa jest zieleńsza. Obecnie daleka podróż czy przeprowadzka są nie wskazane, także życiowe cięcia czy kompletne porzucenie przeszłości, odcięcie się od korzeni. Może po prostu przed pustką albo przygnębieniem.

 

Karty sugerują, że rodzina nie może zniknąć z twojego radaru, nie powinnaś zaniedbać siebie ani tych których kochasz. Jeśli nie myślałaś o tym ostatnio to sugeruję samej sobie odpowiedzieć na kilka poniższych pytań, gdyż pomoże to znaleźć harmonię i satysfakcję z pracy:

Jak żyjesz w harmonii z otoczeniem?

Co jest dobrego w twoim życiu?

Gdzie znajdujesz radość?

Gdzie masz dom?

Jakie masz nadzieje związane z partnerstwem?

Czego oczekujesz od rodziny?

Jakie potrzeby rodziny i przyjaciół sama zaspokajasz?

 

Może dlatego, że dzielenie się radością z najmniejszych nawet sukcesów i osiągnięć dodaje skrzydeł. Pomyślności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...