Skocz do zawartości

Prośba do Syla3


zwierz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam małą prośbę. W mojej głowie zamieszkał chaos i mam mały problem z trzeźwą oceną sytuacji.

Nie będę ci pisał o historii problemu, chyba, że to ułatwi coś.

W każdym razie ja(Łukasz): 02 czerwiec 1993 ona(Ada): 8 maj 1993 . Pytanie brzmi jak rozwinie się znajomość w najbliższym czasie? Czy ona coś czuję do mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te relacje wasze jak narazie nie wygladają najlepiej . Ty czujesz się niby zwycięzca , a tak własciwie jestes w karcie porazki i nie umiesz podjąc decyzji i wyjasnic spraw tylko jestes w takiej męce niezdecydowania i rozdarcia i nie wiesz co masz poczac dalej. W głowie masz strach , a w sercu chciałbys jednak byc , a nawet zamieszkac z nia.

Ona tez nie wie czego chce poszukuje miłosci to ciepła , pełna romantyzmu dziewczyna i jak najbardziej ma do ciebie uczucia, tylko ty tego nie widzisz , bo tak jakkby sam nie jestes jeszcze gotowy na podjecie decyzji .Byc może miał wpływ naten zwiazek król buław dosyc rygorystyczny facet moze to jej ojciec i ona teraz uwaza , że zwiaze sie juz rozpadł , ale teskni za toba i w sercu ma plany na przyszłosc.

Nie bedzie lekko bo tu jakies sprawy beda nie wyjasnione i w ukryciu , nie wszystko będzie jasno i szczrze powiedziane , ale dalej bedzie to zwiazek .Podstawą waszego zwiazku jest Diabeł więc pociag fizyczny i zwiazek w którym będa rozstania i powroty . Proszę uważac może pojawic się dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, historia moja ma korzenie rok wstecz, a więc może(Ona) myśleć, że nic z tego nie będzie, ale mimo tego trzymamy się razem i jedno drugie wypatruje. A to faktycznie prawda , że ja nie jestem gotowy , żeby podjąć decyzję, ale to można było wyczytać z początku mojej prośby :) hm....król buław...chyba nawet znam tego osobnika ( na pewno nie jej tata). I wydaję mi się, że prawdziwym jest stwierdzenie, że Ona też nie wie czego chce. :) hm.... Jeszcze raz dziękuję, trzeba przemyśleć niektóre sprawy, ale o to muszę sam już zadbać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...