Skocz do zawartości

Pilna prośba o wróżbę ws. pracy


bluebird358

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Potrzebuję pilnej wróżby dot. mojej kariery zawodowej, gdyż jestem od pewnego czasu w trudnej sytuacji finansowej. Poszukuję od jakiegoś czasu pracy i to różnymi sposobami, ale jak dotąd bez większych rezultatów. Prosiłabym o poradę czy uda mi się w końcu znależć pracę zgodną z moim wykształceniem, czy też będę musiała się całkowicie przekwalifikować albo może też wyjechać za granicę. Nazywam się Anna, urodziłam się 4 listopada 1984 r. w województwie dolnośląskim. Bardzo proszę o odpowiedż.:nie_na::icon_exclaim::icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karty: wisielec+śmierć+królowa mieczy/3 denarów

znajdziesz, ale szybko to niestety nie zastąpi(przeciągnie się w czasie), poza tym powinnaś się przekwalifikować. Widać, że potrzebna jest większa inwencja i zaangażowanie z Twojej strony, zmiana nastawienia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty-> Pustelnik, Głupiec, Wieża i Słońce.

Moim zdaniem dostaniesz nową pracę ale nie tak szybko. Będzie to wymagało kierowania się mądrością i wiedzą którą do tej pory nabyłaś ale także nauką czegoś nowego, możliwe że będziesz mogła się przekwalifikować. Nastąpi zakończenie pewnego etapu w życiu wraz z otrzymaniem nowej pracy. Nowy zawód będzie dla Ciebie szczęśliwy i będziesz się w nim spełniała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, na dany temat mogą się wypowiedziec, widząc rozkład kart na daną osobę, postawiony przez jednego "wróżbitę"

ale jeżeli 10 osób zacznie pytac tarota o to samo, np czy X znajdzie pracę, to nie sądzisz, że w końcu tarot może się "zdenerwowac" i pokazywac głupoty??

No tak, każdy może miec swoje zdanie, ale na tym forum jest między innymi zasada, że pytanie na dany temat można zadawac tylko jednej osobie wróżącej i wszyscy tego pilnujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...