Jump to content

sen z wehikulem czasu.


Aliis

Recommended Posts

Miałam (nie mam pojęcia skąd) wehikuł czasu. Nikt o tym nie wiedział tylko ja i przyjaciółka. Wykorzystaliśmy go żeby przedłużyć swoje życia. Za każdym razem kiedy czas zaplanował nam już odebrać życie, to przenosiłyśmy się tam i zmienialiśmy bieg przyszłej historii. Tym sposobem przedłużyłam sobie życie o paręset lat (medycyna się przecież rozwija :P), a wszystkie tragedie i katastrofy zostały przeniesione do jednego momentu, ale do tamtego czasu będę miała długie spokojne życie. Jednak pojawiły się inne komplikacje. Po pierwsze trzeba będzie pracować te całe stulecia, poznawać ludzi, dbać o siebie, kłócić się, godzić, i w ogóle po prostu żyć! Po drugie okazało się, że mam wroga który mnie prześladuje. Przenosi nieszczęścia, miesza to co poukładałam. Zaczęłam żałować, że nie zakończyłam zabawy z wehikułem czasu na wygranej w lotka. Od razu chciałam w pełni wykorzystać tą maszynę i uzyskać dzięki niej jak największe szczęście. Podano mi dłoń, a ja pociągnęłam całą rękę i zostałam za to ukarana. Mam setki lat życia w wiecznym stresie i obawą przed najgorszym.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witaj, a sen jest dla Ciebie napomnieniem, byś umiała sie cieszyć z małych rzeczy. Byś umiała czerpać z nich radość. Byś dostrzegała pozytywne strony tego, czego teraz nie zauważasz.

W codziennym życiu może za bardzo żyjesz w pędzie, nie masz czasu na chwile się zatrzymać i przemyśleć pewnych spraw, zajrzeć nawet w głąb siebie. Wszystko to zostaje gdzieś niezauważone przez Ciebie. Pędzisz...Poza tym Twoje obawy zakodowane w Twojej podświadomości,czy też zmęczenie jakie odczuwasz też dały o sobie znać i znalazły ujście w tym śnie. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...