Skocz do zawartości

Czarownica, wieża Eiffla, mag, smok, słonce, magia.


maryevil

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że jestem czarownicą, posiadam swego smoka (kolor biały), który pojawia się na zawołanie, i przyjaciela maga - starszy człowiek, bardzo mądry, grubszy. Otóż znalazłamzwój starego papieru, na którym była nakreślona wieża Eiffla, na dole był symbol odpowiadający za maga, w połowie zaś za smoka, a na samej górze, symbol czarownicy. Każdy musiał się znaleźć w danym miejscu, żeby wypełnić jakąś 'misję'. Postąpiliśmy zgodnie z instrukcją, moje zadanie bycia na wierzchołku wieży było troszkę przerażające, bo musiałam wisieć głową w dół. W czasie kiedy już wisiałam, wzbiło się na niebo słońce (a dopiero co zaszło). Leciało powoli w górę, dość nienaturalnie, pozostawiało za sobą czerwoną, jakby płonącą smugę. Trochę wyglądało jak płonąca rakieta. Ogólnie bardzo ładny widok, sprawiał przyjemność. Potem trzeba było się jakoś postawić do pionu, przez co bardzo spanikowałam we śnie, do tego stopnia, że się obudziłam z walącym sercem.

 

Czekam na interpretację, z góry dziękuję!

Edytowane przez maryevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,czy w życiu masz koło siebie osoby,którym możesz bezgranicznie zaufać? I robicie większość rzeczy razem? ;) W tym śnie również zwierze może symbolizować Twojego przewodnika duchowego. Biały,bo czysty... Mag Twoją mądrość.

Sen mógł także poinformować Cię,że jesteśmy tutaj po to,aby wypełnić zadanie,które wybrałaś przed narodzeniem się,pokazania Ci,że życie nie jest bez sensu. Słońce w tym śnie oznacza prawdę,najwidoczniej zmierzasz w dobrym kierunku,chociaż jest ciężko lub będzie dasz radę. I dowiesz się później o owocach tego wszystkiego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...