Jump to content

Czarownica, wieża Eiffla, mag, smok, słonce, magia.


maryevil

Recommended Posts

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że jestem czarownicą, posiadam swego smoka (kolor biały), który pojawia się na zawołanie, i przyjaciela maga - starszy człowiek, bardzo mądry, grubszy. Otóż znalazłamzwój starego papieru, na którym była nakreślona wieża Eiffla, na dole był symbol odpowiadający za maga, w połowie zaś za smoka, a na samej górze, symbol czarownicy. Każdy musiał się znaleźć w danym miejscu, żeby wypełnić jakąś 'misję'. Postąpiliśmy zgodnie z instrukcją, moje zadanie bycia na wierzchołku wieży było troszkę przerażające, bo musiałam wisieć głową w dół. W czasie kiedy już wisiałam, wzbiło się na niebo słońce (a dopiero co zaszło). Leciało powoli w górę, dość nienaturalnie, pozostawiało za sobą czerwoną, jakby płonącą smugę. Trochę wyglądało jak płonąca rakieta. Ogólnie bardzo ładny widok, sprawiał przyjemność. Potem trzeba było się jakoś postawić do pionu, przez co bardzo spanikowałam we śnie, do tego stopnia, że się obudziłam z walącym sercem.

 

Czekam na interpretację, z góry dziękuję!

Edited by maryevil
Link to comment
Share on other sites

Witaj,czy w życiu masz koło siebie osoby,którym możesz bezgranicznie zaufać? I robicie większość rzeczy razem? ;) W tym śnie również zwierze może symbolizować Twojego przewodnika duchowego. Biały,bo czysty... Mag Twoją mądrość.

Sen mógł także poinformować Cię,że jesteśmy tutaj po to,aby wypełnić zadanie,które wybrałaś przed narodzeniem się,pokazania Ci,że życie nie jest bez sensu. Słońce w tym śnie oznacza prawdę,najwidoczniej zmierzasz w dobrym kierunku,chociaż jest ciężko lub będzie dasz radę. I dowiesz się później o owocach tego wszystkiego.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...