Jump to content

Babcia

penelopka0

Recommended Posts

Witam! Moja babcia zmarla 2 lata temu,bylam z nia bardzo zzyta.Pierwszy sen o niej mialam kilka dni po smierci.We snie prosila mnie o stanik,wrecz domagala sie go ode mnie.Na identyfikacji zwok przed kremacja okazalo sie ze moja Ciotka zanoszac ubrania do pogrzebu nie dala stanika.Ja wtedy jej ten stanik wlazylam pod poduszke.W ciagu tych dwoch lat sny o niej mialam bardzo zadko ale zawsze wystepowala w nich jako zywa osoba.Lecz dzis znow mi sie przysnila.Tym razem wiedzialam ze jest martwa,ze mnie tylko odwiedza.Po mojej prosbie zeby z nami zostala zaczela blaknac i powiedziala mi ze juz niedugo bede z nia,ze przyjade czarnym samochodem.Jak mam interpretowac ten sen? Prosze o pomoc.Dziekuje

Witaj,najwidoczniej Twoja babcia próbuje dać do zrozumienia,że jest przy Tobie. I możliwe,że próbuje Ci w ten sposób dać do zrozumienia,że wszystko z nią jest ok. Ten sen,w którym zaczęła blaknąć może miał dać Ci do zrozumienia,że już by chciała odejść...

To,że mówiła,że z nią będziesz może znaczyć to,że po śmierci spotkacie się i że możliwe,że na Ciebie czeka. Najwidoczniej bardzo Cię kochała... i kocha.

Dla duchów czas tutaj jest bardzo krótki,bardzo szybko leci po tamtej stronie. Dzień tutaj może być chwilą tam. Dlatego mówiła niedługo ;) I czeka na was ;)

• Like 1