Skocz do zawartości

znajomy w kuchni, przymierzanie bielizny


222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Miałam pewien sen.

 

Jestem u siebie w kuchni, siedzę przy stole i przymierzam różne biustonosze. Do pomieszczenia wchodzi mój znajomy i zaproponował, że pomoże mi tam w jakieś sprawie (już nie pamiętam w jakiej). Podziękowałam mu za szczere chęci i zaczęliśmy sobie po prostu rozmawiać. Byłam bez bluzki a piersi zakrywałam rękami jednak nie przejmowałam się tym. On był zmieszany całą sytuacją.Gdy sobie poszedł, później stwierdziłam, że muszę sobie kupić nowy stanik. Sprzedawczyni w jednym sklepie, próbowała mi wcisnąć jakiś za duży rozmiarowo, odmówiłam i stwierdziłam, że poszukam w innym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Po Twoim śnie wnioskuję,że raczej masz dobre kontakty ze swoim znajomym ;) tzn. lubicie się i często służy Ci radę,pomocą w jakiś sprawach.

To,że przymierzałaś różne staniki,może znaczyć to,że często w życiu szukasz rzeczy,które są dla Ciebie najlepsze,jesteś niezdecydowana,szukasz i szukasz i często jesteś niezadowolona z tego co znajdujesz. Może tu chodzić o osoby,rzeczy,emocje,uczucia,zjawiska itd. I wtedy bierzesz w sprawy w swoje ręce nie przejmując się niczym i potrafisz wyrazić swoje zdanie i odmówić. I nadal szukasz ;) świadomie lub nieświadomie szukasz tego,albo czegoś aż w końcu będziesz zadowolona w 100% i czuć się będziesz dobrze.

Ogólnie chyba jesteś osoba dość sympatyczną i wdzięczną za pomoc,chociaż wolisz działać sama.

Ale oczywiście podchodź do tego z dystansem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...