Skocz do zawartości

z całego serca prosze o wróżbę...


nika345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cieplutko..

mam ogromny dylemat,

mój ukochany na co dzien mieszka ponad 1000km ode mnie,widzimy sie co kilka tygodni;kiedys Go zraniłam,ale wiem,że wybaczył,aczkolwiek ma kłopot z tym,by mi uwierzyć...od jakiegoś czasu,gdy jest w PL znika,nie przeprosi nawet,nie wiem,co z kim robi,nic nie mówi z wyj. tego,że cos musiał załatwić.zdarza sie,że nie ma Go cały dzień i noc...

proszę pomóżcie,serce mi pęka z niewiedzy i bólu.chciałabym wiedziec,czy poznal Kogoś i ,czy jest szansa,że znow będzie między nami,jak dawniej...cierpie,nie mogę spać ani jeść...z góry dziekuję za pomoc.

Kinga ur. 19/12/1978

Darek ur. 13/06/1975

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOCHANA wprawdzie nie widzę tu konkretnej kobiety , ale to co wnosi do waszego zwiazku jest owiane tajemicą i w głowie ma kartę Siły więc moze to bvyc jego zazdrosc jak równiez namietnosci i seks jakie chce przezywac , zwłaszcza ,że w sercu 9 kielichów mówiłaby , że tak jakby chce się wyszumiec .Pojawił się tez Król buław więc moze miec tez jakies plany z nim zwiazane załatwiac jakies interesy , spółkę i poprostu nie jest jeszcze pewien i nie chce o tym mówic. Ty czujesz sie rozczarowana , ale chcesz z nim byc i go kochasz .Podstawą waszego związku jest dobra karta 4 buław to karta zwiazków , stabilizacji , a nawet legalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim zaufać jemu , bo bez wzajemnego zaufania zwiazek zaden nie przetwa i nie byc zazdrosna , zadawac ból a potem cierpiec z tego powodu .Trzeba uwazac na swoje mysli i słowa , bo wypowiadzine pod wpływem emocjji mogą doprowadzic do braku zaufania drugiej strony .I potem ta druga strona woli milczec niz cokolwiek powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...