Skocz do zawartości

czy ktoś może,doradzić, co zrobić jaką podjąć decyzję ?jestem bezradna...


izyda09

Rekomendowane odpowiedzi

Moją bliską osobę czeka operacja serca,ona się panicznie boi, a zdrowie się pogarsza.Nie wiem co jej poradzić ,na co namawiać,co byłoby dla niej najlepsze...? nie chcę jej stracić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj jestem po operacji serca wszystko jest ok, nic nie sugeruję, ze ten ktoś ma iść Mnie swego czasu wytłumaczono tak - nie masz szans na dalsze życie ,a to jest szansa . Te słowa pamiętam do dzisiaj, szansę sobie dałam i minęło już 22 lata i ciesze się dalej życiem .Serce nie ma opcji wyzdrowienia jak z grypy, bez interwencji chirurga, Więc trzeba dać sobie szanse na dłuższe życie, owszem strach jest okropny, ale życie jest piękniejsze .od chwilowego strachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze pomodl się za nia i modl gdy bedzie operowana.. to jest jej szansa wszystkow rękach Boga. musisz wierzyc i mowic,ze bedzie dobrze, cokolwiek by sie nei stalo zasnie czy nie. bedzie miala twoje sklowa i prawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec również wybiera się na operację serca, ma to być wymiana zastawki. Nie boi się, ale cały czas bierze pod uwagę opcję, że może wrócić "nogami do przodu" - to są jego słowa. Co prawda przy jego dolegliwości nie ma zagrożenia życia, ale jeśli nie zrobią mu tej operacji to stan będzie się stopniowo pogarszał i za kilka lat nie będzie mógł nic robić, bo będzie się męczył z byle powodu... Dlatego musi iść na tę operację, ale wybiera się jak sójka za morze, bo stale się coś przeciąga...

 

Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem, że po operacji serca zmienia się trochę charakter. Oby tylko nie na gorsze, bo już teraz trudno z nim wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MyStErIoUs_WoMaN

Jeśli operacja serca jest zalecona, to musi się odbyć, wiadomo, strach Zawsze jest...

Kochani, mój tata jest po operacji serca (bajpasy) już sporo czasu...też się panicznie baliśmy wszyscy, ale byliśmy świadomi że jeśli nie operacja to...

Najpierw był zawał, jeden...drugi...ciężkie to przeżycia, mnóstwo strachu, ale jeśli chodzi o operację to warto!!!

Moja Babcia która była Biciem Mego Serca,,,była tak Ważna,,,nie poddała się operacji, lekarstwa, lekarstwa, wypisywane już pózniej przez Panie z "okienka"...i odeszła nagle...

3mam za Was kciuki Bardzooo Mocnooo, a szczególnie za Osobę Bliską twemu Sercu Izydo i za Twojego Tatę Pawle.

Wszystko będzie dobrze.

 

...Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem, że po operacji serca zmienia się trochę charakter. Oby tylko nie na gorsze, bo już teraz trudno z nim wytrzymać.

 

Mojemu tacie charakter sie zmienił na lepsze, ale na krótko, chyba z przerażenia,:) a gdy już trochę czasu minęło to i Nasz tata wrócił do "formy", czyli na nowo "Polska Ludowa", choleryk strrraszny.:)))

Edytowane przez MyStErIoUs_WoMaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...