Skocz do zawartości

Wiem, że dziwne pytanie...


Gość Polaris

Rekomendowane odpowiedzi

A więc bez owijania w bawełnę, chodzi mi o to, czy któraś z osób tu wróżących jest w stanie sprawdzić (chyba w kartach albo nie wiem...) kim byłam w poprzednim wcieleniu? o ile byłam kimś tam i o ile da się to sprawdzić:) Pytam tylko i wyłącznie z ciekawości, choć nigdy nie skłaniałam się ku reinakarnacji coraz bardziej zaczyna mnie to interesować. Basia, 11.11.1987 W sume chyba nawet bym miała jakieś przypuszczenia ale właśnie może ktoś cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to w 100% wykonalne, ale poprzez hipnozę. Co do kart, to wydaje mi się, że jest to możliwe, jednak nikt Ci nie powie, przez karty np. "Słachaj Baśka, Ty byłaś tym i tym". Myślę, że jakaś część naszej energii jest jakby namacalna i o to chodzi, ale nie jestem specjalnistą w temacie

Pozdrawiam :)

Edytowane przez DariuszS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusz dzięki za odp. Hipnoza na razie nie wchodzi w grę, a tak jak napisałam, zadałam to pytanko z ciekawości:) Nie oczekuję konkretnej odp., a jedynie jakiegoś ukierunkowania, bo myslę że to dosyć trudne jest takie określanie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście z całego serca odradzam (tak na przyszłość) chadzanie nawet do świetnych bioenergoterapeutów i innych "doradców duchowych" po to, aby się dowiedzieć kim byliśmy w poprzednim wcieleniu. Bo pomyślmy co daje nam taka wiedza? - zakładając nawet, że ją posiądziemy. Zaspokoi naszą ciekawość, zapewne tak. Może to dlatego mawiamy, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła ;P Natomiast mam szczęście znać wspaniałą osobę, która czasami organizuje seanse hipnozy, podczas której pomaga odnalaźć swoje poprzednie wcielenie, jednak robi to tylko i wyłącznie pod pewnymi warunkami. Przede wszystkim nie może być to na zasadzie "Krysia, chodź zobaczymy,co tam narobiłem w poprzednim życiu, ciekawe gdzie mieszkałem i jak żyłem" - seanse organizuje tylko jeśli zgłosi się do niej osoba przewlekle chora i pani K. ma nadzieję, że poprzez dotarcie do głębokich warstw naszej świadomości może odnaleźć pomoc. Poza tym co jakiś czas trafia się taki "agent". który gdy już przypomni sobie podczas hipnozy kim był itd. to nie chce wracać, i wówczas to dopiero zaczynają się "jaja". Także, moim zdaniem Droga Basiu, niech na ciekowości się tylko skończy :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc bez owijania w bawełnę, chodzi mi o to, czy któraś z osób tu wróżących jest w stanie sprawdzić (chyba w kartach albo nie wiem...) kim byłam w poprzednim wcieleniu? o ile byłam kimś tam i o ile da się to sprawdzić:) Pytam tylko i wyłącznie z ciekawości, choć nigdy nie skłaniałam się ku reinakarnacji coraz bardziej zaczyna mnie to interesować. Basia, 11.11.1987 W sume chyba nawet bym miała jakieś przypuszczenia ale właśnie może ktoś cos...

 

 

Zapytałem kart o opis jednego z poprzednich wcieleń, które ma największy wpływ na twoje obecne życie:

 

 

Karty wskazały okres europejskiej epoki Oświecenia, czyli lata: 1688-1789. Kontynent na którym bytowałaś to Europa, a zamieszkiwałaś ziemie skandynawskie, prawdopodobnie żyłaś w Norwegii, choć tu pewności nie mam. Byłaś zdrowym silnym, wysokim mężczyzną, a twoją cechą charakterystyczną był niesamowity, smutny wzrok, często taki nieobecny. Byłaś osobą zwykłą, można by powiedzieć na dzisiejsze czasy: średnio zamożną, ale na pewno nie biedną. Tak naprawdę nie miałaś jednej stałej pracy, tylko łapałaś się czego tylko można, by jakoś zarobić i przetrwać. Widzę tu dość dużą rodzinę, ale gdy nadszedł odpowiedni moment, opuściłaś ich, by założyć własną. Twoje małżeńskie relacje jak to w małżeństwie, raz na wozie, raz pod wozem. Jednak to szczęście nie trwało długo, gdyż szybko zostałaś wdowcem. Mimo śmierci żony, nikogo nie szukałaś, wolałaś zostać sama, choć nie miałaś potomstwa. Stałym motywem, który przenikał większość twojego poprzedniego wcielenia były podróże, przenoszenie się z miejsca na miejsce i stawianie czoła przeciwnościom losu (stąd też niemożność znalezienia stałej pracy). Umarłaś podczas wyprawy do innej miejscowości, zdaje mi się, że spadłaś z urwiska. Nie dożyłaś starości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko widziałem w kartach. To ogólnie jest standard który widuję, a odbiorca jak najbardziej jeśli ma życzenie to mogę głębiej wejść w jakikolwiek aspekt poprzedniego wcielenia. Mogę sprawdzić duchowość, uzależnienia... wszystko cokolwiek dodam do swoich pytań, oprócz tego co przedstawiłem na górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to na bank byłem przez wszystkie wcielenia leniwcem i tak mi zostało :) Ale tak na serio to też mam prośbę - nie chce wiedzieć co tam nagrabiłem kiedyś, bo byłoby to może nawet niebezpieczne dla mnie, ale mam do Ciebie prośbę - czy mógłbyś mi powiedzieć, z jakim regionem, jakim państwem moja dusza jest najsilniej związana? Bo mam swoje ewentualne typy :)

Pozdrawiam

Darek 10.6.1991

Edytowane przez DariuszS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale Skandynawii to ja się nie spodziewałam:P A w jaki sposób może mieć tamto wcielenie na mnie wpływ? Szczerze mówiąc obstawiałam raczej to, że zyłam na Dzikim Zachodzie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wpływ, sama wywnioskuj. Czasami motyw przenosimy, czasami podobny element.

Może w jakimś wcieleniu serio byłaś na Dzikim Zachodzie, ale pytałem o wcielenie, które ma największy wpływ na obecne życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wales czy ja również bym mogła prosić Ciebie żebyś spojrzał na moje poprzednie wcielenie i głównie chodziło by mi też o to jakich do siebie ludzi wtedy przyciągałam.. bo to dość istotne.. dla mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to na bank byłem przez wszystkie wcielenia leniwcem i tak mi zostało :) Ale tak na serio to też mam prośbę - nie chce wiedzieć co tam nagrabiłem kiedyś, bo byłoby to może nawet niebezpieczne dla mnie, ale mam do Ciebie prośbę - czy mógłbyś mi powiedzieć, z jakim regionem, jakim państwem moja dusza jest najsilniej związana? Bo mam swoje ewentualne typy :)

Pozdrawiam

Darek 10.6.1991

 

Kontynentem jest Azja, a państwem Indie ;)

Musiałem się posłużyć wahadłem, aż bo nie potrafiłem się zdecydować czy Chiny, czy Indie, ale tak jak czułem najpierw wahadło wskazało Indie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wales czy ja również bym mogła prosić Ciebie żebyś spojrzał na moje poprzednie wcielenie i głównie chodziło by mi też o to jakich do siebie ludzi wtedy przyciągałam.. bo to dość istotne.. dla mnie..

 

 

Napisz na PW, podaj dane to zajrzę w wolnej chwili ma się rozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc bez owijania w bawełnę, chodzi mi o to, czy któraś z osób tu wróżących jest w stanie sprawdzić (chyba w kartach albo nie wiem...) kim byłam w poprzednim wcieleniu? o ile byłam kimś tam i o ile da się to sprawdzić:) Pytam tylko i wyłącznie z ciekawości, choć nigdy nie skłaniałam się ku reinakarnacji coraz bardziej zaczyna mnie to interesować. Basia, 11.11.1987 W sume chyba nawet bym miała jakieś przypuszczenia ale właśnie może ktoś cos...

Mogę Ci powiedziec jaka masz karmę

Twoja katma to liczba 15-zbyt wiele emocjj, trudnosci w utrzymaniu zwiazku partnerskiego , ale gdy go masz , bardzo zabiega o dom i rodzinę .Ma dobry słuch i powinna działac na jakimkolwiek polu artystycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weles dzięki wielkie :) Tak właśnie myślałem o Indiach, chciałbym pojechać kiedyś do tego kraju, także główne wierzenia tam praktykowane są mi bliskie. Ewentualnie tak bardziej europejsko to myślałem o kaukazie, głównie Gruzja, chociaż jak wspomniałeś o Indiach to nie byłem zdyt zaskoczony

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weles jesteś niezwykły.

Chciałam już dawno dowiedzieć się jakie było moje poprzednie wcielenie. Od kilku miesięcy mam problemy w odnalezieniu siebie (ma to związek z reinkarnacją). Czy mogłabym cię prosić o pomoc? Czy możesz opisać moje poprzednie wcielenie (tylko te najważniejsze)?

Na zaś dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weles jesteś niezwykły.

Chciałam już dawno dowiedzieć się jakie było moje poprzednie wcielenie. Od kilku miesięcy mam problemy w odnalezieniu siebie (ma to związek z reinkarnacją). Czy mogłabym cię prosić o pomoc? Czy możesz opisać moje poprzednie wcielenie (tylko te najważniejsze)?

Na zaś dziękuję :)

 

Napisz do mnie na PW, podaj imię i dane a sprawdzę w wolnej chwili oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci powiedziec jaka masz karmę

Twoja katma to liczba 15-zbyt wiele emocjj, trudnosci w utrzymaniu zwiazku partnerskiego , ale gdy go masz , bardzo zabiega o dom i rodzinę .Ma dobry słuch i powinna działac na jakimkolwiek polu artystycznym.

 

Syla - a jak wyliczyłaś tę liczbę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałabym "po prostu" tu. Nie byłam nigdy na tym forum odkąd stworzyłam profil :)

Wybacz mi za moją fajtłapowatość lecz jakbyś mógł to z całego serca dziękuję.

Magdalena 06.08.1997r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weles a czy mógłbyś i dla mnie sprawdzić najsilniej oddziałujące na mnie teraz moje poprzednie wcielenie? Gdzie mieszkałam i kim byłam? Jaki to może mieć wpływ na moje życie teraz? Bo aż jestem pod wrażeniem jak to opisałeś powyżej! :) Kasia 24.01.1989

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałabym "po prostu" tu. Nie byłam nigdy na tym forum odkąd stworzyłam profil :)

Wybacz mi za moją fajtłapowatość lecz jakbyś mógł to z całego serca dziękuję.

Magdalena 06.08.1997r.

 

Nie wolno wróżyć mi osobom, które nie ukończyły 18 lat.

Ma to związek z regulaminem, ale i z moimi zasadami.

Prywatnie czasami robię wyjątki, ale tylko na GG,

Jeśli jesteś zainteresowana to napisz, a ja w wolnej chwili spojrzę w karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weles a czy mógłbyś i dla mnie sprawdzić najsilniej oddziałujące na mnie teraz moje poprzednie wcielenie? Gdzie mieszkałam i kim byłam? Jaki to może mieć wpływ na moje życie teraz? Bo aż jestem pod wrażeniem jak to opisałeś powyżej! :) Kasia 24.01.1989

 

Tak mógłbym, ale ta wróżba wymaga ode mnie bardzo wiele wysiłku.

Wiele kart na to idzie... I troszku tych pytań im zadać muszę...

Więc odpowiem za jakiiś czas,

ale jesteś ostatnią osobą w TYM WĄTKU, której odpowiem takim rozkładem...

Edytowane przez Weles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weles a mogę też o poprzednie wcielenie prosić?? Zawsze mnie to interesowało, ale jak założyłeś swój temat to mnie "olałeś" :P (tzn Twojego regulaminu nie spełniałam).

Głównie interesuje mnie gdzie mieszkałam oraz jakich ludzi do siebie przyciągałam.

Dane wyślę na pw.

 

Tym razem też Cię oleję :)

Ponieważ w tym wątku zaprzestałem tej wróżby.

Wyznaczyłem ostatnią osobę i na tym koniec.

Przykro mi...

 

chyba, że ty też na gg napiszesz za jakiś czas, to wtedy zaglądnę w karty.

Okej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem też Cię oleję :)

Ponieważ w tym wątku zaprzestałem tej wróżby.

Wyznaczyłem ostatnią osobę i na tym koniec.

Przykro mi...

 

chyba, że ty też na gg napiszesz za jakiś czas, to wtedy zaglądnę w karty.

Okej?

Niee, to, to pier dziele. Poczekam aż wróci na forum W, wtedy będę miała to bardziej rozbudowane:P

W takim razie usuwam posty :D

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mógłbym, ale ta wróżba wymaga ode mnie bardzo wiele wysiłku.

Wiele kart na to idzie... I troszku tych pytań im zadać muszę...

Więc odpowiem za jakiiś czas,

ale jesteś ostatnią osobą w TYM WĄTKU, której odpowiem takim rozkładem...

 

Dziękuje i doceniam:)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weles a czy mógłbyś i dla mnie sprawdzić najsilniej oddziałujące na mnie teraz moje poprzednie wcielenie? Gdzie mieszkałam i kim byłam? Jaki to może mieć wpływ na moje życie teraz? Bo aż jestem pod wrażeniem jak to opisałeś powyżej! :) Kasia 24.01.1989

 

 

Karty pokazały mi kontynent jakim jest Ameryka północna, za czasów przed odkryciem jej przez Kolumba, a dokładniej w trakcie. Gdy przybył Kolumb byłaś już dojrzałym mężczyzną. Nie potrafię powiedzieć nic o twojej sytuacji materialnej, ponieważ miałaś to co zostało upolowane lub zebrane. Żyłaś w zgodzie z naturą, pojęcie materialności nie było Ci wówczas znane. Byłaś mężczyzną, o bardzo dobrze rozbudowanym ciele, zawsze miałaś poważną minę, a oczy wyrażały wielkie duchowe doświadczenie. Karty mówią, że przyjmowałaś rolę duchowego przywódcy plemienia, rolę szamana. Uzdrawiałaś swoich braci i podróżowałaś do świata duchów, gdzie zdobywałaś wiedzę na różne tematy oraz pomoc przy uzdrawianiu. Przede wszystkim bardzo pomocne były twoje zdolności prekognicji. Zanim biały człowiek przybył na twoją Ziemię, zdążyłaś to przewidzieć. Uważałaś wtedy ich za coś większego niż ty i twoi bracia, czy twoje siostry. Niestety, szybko dowiedziałaś się jacy są biali - to było dla Ciebie wielkim rozczarowaniem. Gdy wyczuwałaś już swoją śmierć, odeszłaś od plemienia, wyznaczając swojego następcę, którego wcześniej szkoliłaś. Odeszłaś do lasów, by umrzeć spokojnie na swojej ziemi. Ziemi, którą kochałaś i która kochała Ciebie.

 

 

W tym wcieleniu możesz czuć dziwną tęsknotę za światem duchowym. Może czasami masz przeczucia, które się sprawdzają?

A może czujesz ogromny szacunek do natury?

Zastanów się jak tamto życie wpływa na twoje obecne sama.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wcieleniu możesz czuć dziwną tęsknotę za światem duchowym. Może czasami masz przeczucia, które się sprawdzają?

A może czujesz ogromny szacunek do natury?

Zastanów się jak tamto życie wpływa na twoje obecne sama.

 

Bardzo Ci dziękuję! To naprawdę niezwykłe :) Doceniam to ile energii musiałeś w to włożyć. I teraz, dzięki temu bardziej rozumiem mój stosunek do natury i jej niezwykłości. A świat duchowy od dawna mnie interesuje i bardzo często czuję się trochę oderwana od tego świata i tej rzeczywistości. Podświadomie właśnie coś takiego czułam... Dziękuję Ci raz jeszcze, na pewno będę o tym myślała. Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...