Jump to content

noc, samobójca


Illika

Recommended Posts

Witam,

 

bardzo proszę o chociaż wskazówkę do interpretacji mojego snu... Rzadko zdarza mi się pamiętać następnego dnia, co mi się przyśniło, lecz dzisiaj jest zupełnie inaczej, wczorajszy sen przynajmniej we fragmentach został mi w pamięci i nie daje spokoju przez cały dzień.

 

W dużym skrócie była noc, pełnia. Stałam w swoim ogródku i rozmawiałam z koleżanką, a w domu chyba było jakieś przyjęcie. Nagle w świetle księżyca zobaczyłam jakąś postać, która skoczyła w dół w dość koszmarny sposób. Usłyszałam dźwięk uderzenia o ziemię i pobiegłam do domu po pomoc, krzycząc do koleżanki, żeby zobaczyła, co tam się stało. Sama byłam przerażona. Kiedy wpadłam do kuchni zobaczyłam ciało mężczyzny w kałuży krwi z nożem na piersiach. Nie miałam pojęcia, co zrobić. I w tym momencie pamięć mnie zawodzi już. Wiem tylko, że widziałam jeszcze kogoś znajomego z krwią na rękach.

 

Dodam tylko, że sama przechodzę teraz dość trudny czas.

Będę wdzięczna za wskazówki, bo bardzo mnie ten sen zastanawia.

Link to comment
Share on other sites

Witaj właśnie ten trudny czas ma odbicie w Twoim śnie. Otóż noc oznacza ciemność,zagubienie,zgubienie drogi,gdzieś zrobiłaś może jakiś błąd,lub ktoś Ci dokucza,lub przytłacza Cię obecna sytuacja... Ale chyba zmierzasz w dobrym kierunku,bo jest księżyc,czyli światło-oświecenie,pomoc,powrót do normalności. Element upadku mężczyzny,miał może na celu zwrócenia Ci uwagi na ten sen,abyś zobaczyła w jakim jesteś w stanie,lepiej zapamiętała,bo jak napisałaś wcześniej masz problem z pamiętaniem snów. Wiem jedno po tym trudnym okresie,jak dobrze wybierzesz i postąpisz będzie już dobrze,bo śmierć wiąże się ze zmianą. Po burzy wychodzi słońce więc nie martw się ;) tylko na spokojnie wszystko przeanalizuj i zastanów się od kiedy ta sytuacja się wzięła ;)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...