Skocz do zawartości

ucieczka i kradziez


oliee

Rekomendowane odpowiedzi

jest to czesc snu, ale jedyna, ktora zapamietalam. probowalam szukac oddzielnie symboli, ale to, co znalazlam jakos malo mi sie klei.

 

 

wybieglam z budynku postkomunistycznego centrum handlowego, ktore znajduje sie niedaleko mojego domu w rzeczywistosci. ja wiedzialam, ze to jest wlasnie ten budynek, chociaz bardziej przypominal mi rektorat UMK.

za mna wybiegla grupa ludzi - poaczatkowo tylko mezczyzn, potem tez kobiet - i dobiegajac do mnie, kradli mi z torebki i plaszcza rozne rzeczy (dokumenty, kosmetyki, komorke, perfumy, ale nie pieniadze) i uciekali. nie moglam ich zlapac, bo jak tylko skupilam sie na zlapaniu tego, ktory mnie wlasnie okradl - kolejna rzecz wyciagano mi z torebki. na chwile potrafilam zlapac napastnikow za ciuchy, ale wymykali mi sie, a ja zostawalam z np. kawalkiem ich wierzchniego okrycia w dloni.

bylam w amoku i okropnie sie balam. czulam bezsilnosc wobec sytuacji, ale tez probowalam sie postawic, zlapac napastnikow (co raczej mi sie nie zdarza w snach).

na koniec pojawil sie ktos mi bliski - tak czulam, ale nie znam tej twarzy - i pomagal mi lapac zlodziei. oni otoczyli nas jak wilki, ale nikt nie okradal mojego towarzysza - tylko mnie.

 

byla mowa w instrukcji o kolorach, wiec wspomne i o tym - mzylo i bylo bardzo szaro, taki poznojesienny wczesny wieczor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oliee, ten sen mówi o nieprzyjemnościach w Twoim życiu towarzyskim. Z jakiegoś powodu znajomi obrócą się przeciwko Tobie, stracisz dobrą reputację i będziesz się czuła zaszczuta. Tak jak i we śnie, na pewno znajdzie się ktoś, kto będzie gotów stanąć w Twojej obronie, mimo to powinnaś liczyć przede wszystkim na siebie i nie dać się stłamsić.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...