Jump to content

kury, bloto, oko


mateuszzxcv

Recommended Posts

Witaj oczywiście kieruj się swoją intuicją i traktuj to z przymrużeniem oka co tu napiszę.

Możliwe,że ta dziewczyna jest w jakiś sposób Tobą zainteresowana i możliwe,że będzie potrzebowała (lub ktoś inny ) pomocy właśnie od Ciebie. Ty widać nie masz nic przeciwko pomaganiu i tej pomocy udzielisz lub już udzielasz... Czasami z tym wszystkim masz jakieś problemy,trudności,może jesteś niezdarny lub nie potrafisz dopilnować pewnych spraw lub podjąć właściwych decyzji co przez to obrywasz. Chore oko mogą być te "resztki" z tego obrywania. I wtedy dostrzegasz co Ci się stało i jakie Twoje działanie miało skutek. Czy Twoja mama interesuję się Twoją osobą? bo mam tu takie odczucie,że często nie zwraca uwagi na to co się z Tobą dzieje,nie rozumie Cię itd. I wtedy szukasz zrozumienia,z trudnościami,ale je znajdujesz i wszystko wraca do normy. To,że dostało się błoto do oka to mogą być czyjeś problemy,sprawy,które przyjmujesz na siebie lub bierzesz sobie do serca i przez to cierpisz lub Cię obarczają.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jasne,ale napiszę Ci w wiadomości prywatnej,bo ten temat jest zamknięty. Za chwilę dostaniesz wiadomość ;)

 

Przepraszam za off top,ale wiadomości nie chcą dochodzić.

 

Do tamtego tematu o mroku.

 

Więc tak przeczytałam to wszystko. I to co napiszę traktuj z dystansem,bo jestem tylko człowiekiem i mogę się mylić ;)

Gdzieś w swoim życiu zrobiłeś błąd. Zagubiłeś się i jeśli sen pojawia się do dzisiaj oznacza to,że jeszcze z tego stanu złego nie wyszedłeś. Ogólnie masz jakieś problemy,coś Ci się nie układa,masz trudności z rozmową z kimś. Są chwilę pozornego szczęścia,ale nie trwają one długo i powracasz do tego stanu ciemności-czyli negatywności,złych rzeczy. Demon może symbolizować osoby,które są przeciwko Tobie,lub problemy,które Cię gonią i ciążą nad Tobą. I te wypadki świadczą o złej sytuacji. Demonem może być tez jakiś duch,który Ci dokucza.... jeśli zauważyłeś jakieś dziwne myśli,dźwięki napisz to postaram się coś zaradzić. Ale wróćmy do tematu. Dobiegasz do drzwi masz wyjście z sytuacji,ale nie przechodzisz,coś powoduje,że znowu popełniasz te same błędy wracasz do tej samej sytuacji i nazbierane problemy dają o sobie znać. Czyli w skrócie jest źle,myślisz chwilami,że to wszystko minęło,ale niestety wracasz znowu do początku i dopadają Cię problemy. Nie potrafisz sobie poradzić,szukasz zrozumienia i pomocy.

Powinieneś zwrócić uwagę od jakiego czasu to się dzieje,co to spowodowała,jakie Twoje zachowanie,towarzystwo,przywiązanie do czegoś.

Pozdrawiam

Edited by sikorka11
Link to comment
Share on other sites

Co do rzeczy dziwnych zaliczyl bym dziwne uczucie, to znaczy mam wrazenie ze oprucz mnie w mojej glowie siedzi ktos jeszcze. Czesto mam cos w rodzaju mysli ale tak jakby nie moich. Cos mi mowi zebym cos zrobil albo nie robil. Np. Nienawidze koloru czerwonego ale jaki glos mowi mi zebym kupil czerwona bluze albo mowi mi zebym sie wkurzyl i wtedy poczuje sie lepiej i faktycznie jestem zly na wszystko a jednoczesnie dobrze mi z tym.

Ostatnio mi sie to nie sni i to wlasnie mnie zastanawia...

Co powiesz na temat tego drugiego snu w ktorym rozmawiam z tym czyms?

Aha wszystko zaczela sie jakies 8-9 miesiecy temu.

Edited by mateuszzxcv
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...