Jump to content

Sen o Tacie! PROSZĘ O POMOC !!


LuLuIzunia

Recommended Posts

Witam dzisiaj śnił mi się mój Tata który zmarł 11 lat temu ;-(. Miałam wtedy 12 lat i zmarł na moich oczach. Śniło mi się, że on żył ale trafił do więzienia co ukrywała moja mama przede mną. I nie byłoby problemu po za tym, że sen był bardzo realny ale obudziłam się ze łzami w oczach, a dokładniej płakałam jak dziecko. Czy wie ktoś co może oznaczać taki sen i taka reakcja na sen? Bardzo proszę o pomoc !!

 

(to dla mnie bardzo ważne)

Edited by cyganicha
ort.; nr gg podano niezgodnie z Regulaminem
Link to comment
Share on other sites

Witaj mogą być tutaj dwa wytłumaczenia:

1. Twój tata chciał Ci o czymś powiedzieć,ale nie zdążył,bo zmarł i teraz kiedy dojrzałaś do tej informacji chciał Ci w ten sposób powiedzieć o jego życiu,może coś się wydarzyło w jego życiu takiego,co ukrywał wraz z Twoją mamą.

2. Możliwe,że Twój tata ma jakieś problemy po tamtej stronie,chociaż 11 lat to sporo,czy nie śnił Ci się wcześniej? Albo poczekaj czy rozmyślałaś o nim dużo? i nadal myślisz? jeśli tak i dodasz do tego emocje pełne uczuć mogą one go trzymać tu przy ziemi,co jest dla niego męką,bo nie może przejść na drugą stronę. Takie więzienie. Bo wiedz,że jak myślimy o zmarłym non stop i rozpamiętujemy to trzymamy taką dusze na łańcuchu. Musisz zamknąć ten rozdział w życiu,przestać się czuć winną. Wiem,że jest Ci bardzo z tym ciężko,ale przynajmniej spróbuj,zrób to dla swojego taty. Dzięki temu pomożesz mu bardziej niż wtedy i będzie mógł zaznać szczęścia. Bo takie dusze trzymane na sił cierpią okrutnie.

Ale oczywiście podejdź do tego z dystansem,bo mogę się mylić. Możliwe,że też Twoja mama tak rozpamiętuje...

Pozdrawiam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedz. Moim zdaniem możliwe, że chodzi o to, że często Ojciec pojawia się w moich myślach ale też ludzie często go wspominają do dzisiaj. Postaram się to ograniczyć. Dodam też, że to nie pierwszy sen o ojcu ale pierwszy tak realny i emocjonalny. Może się wkurzył na mnie, że nie daje mu spokoju ;). Zawsze miał ciekawe pomysły za życia to po śmierci pewnie też...

 

Pozdrawiam i bardzo dziękuję ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...