Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę do Syla3


Agaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam wielką prośbę o wróżbę na temat uczuć.

Jestem obecnie z chłopakiem któremu według mnie nie zależy na naszym związku.

Chciałabym wiedzieć czy jesteśmy w stanie się dogadać czy to już nie ma sensu?

Czy w moim życiu znajdzie się w końcu ktoś ważny, czy nadal będę samotna?

Agnieszka 19.06.1982

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Agnieszko, ludzie urodzeni w roku '82 maja bardzo cieżko w życiu. O wszystko muszą walczyć! Sama mam siostre urodzona właśnie w ty roku i uwierz mi, też nie jest jej łatwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QUOTE=ivi185;450240]Z tego co wiem Agnieszko, ludzie urodzeni w roku '82 maja bardzo cieżko w życiu. O wszystko muszą walczyć! Sama mam siostre urodzona właśnie w ty roku i uwierz mi, też nie jest jej łatwo...

Nie wiem dlaczego tak mówisz , ale walczyc i starac sie to kazdy musi , nie słyszłam , ani nie widziałam , zeby komus manna sama spadała z nieba.

 

A gnieszko szkoda , że nie podałas jego imienia i daty urodzenia.

nie jest wam łatwo dojsc do porozumienia poniewaz podstawą waszego zwiazku jest karta Cesarza , a to władza i upór .Ty masz tez liczbe karmiczna władzy wiec tez lubisz rzadzic i chciałabys podporzadowac pod siebie , a przy ty jestes tez uparta .chciałabys zwiazku , miłosci , a nawet zamieszkania razem , ale twoje serce juz niezbyt w to wierzy , ze mozecie sie gogadac , a ty tez nic z tym nie robisz tylko czekasz co sie wydarzy , bo tez lubisz wygodę i nie chce ci sie przejac inicjatywy.

Partner to taki czrus , który umie zgadac , oczarowac , ale nie spieszy sie jemu z deklaracjami tylko sie wymiguje jak tylko moze , pomimo ze w sercu ma karte świata czyli chciałby znalezc swoje miejsce , ale tez nic z tym nie robi .Czy on jest za granicą , albo ma zamiary jakiegos wyjazdu?

Z przełozenia pokazała sie karta Siły wiec to nie tylko namietnosc , ale i takie siłowanie sie , mocowanie wzajemne pomiedzy wami. Tak jak i cesarz dobrały sie dwa uparciuchy i zadne nie chce ustapic tylko na swoim postanowic.Tu nie ma kart rozstania tylko potrzeba jeszcze cierpliwosci i kierowania sie intuicja i jest karta dalej Zmartwychwstania , która mówi o zmianach i takim obudzeniu sie .Tak ze wasz zwiazek nabierze wartosci i sensu . Dalej karta Królowej denarów i gwiazdy wiec tu macie nawet opieke nieba i na koncu karta 10 kielichów .lepiej juz nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylas3 bardzo dziękuje że odpisałaś na moją prośbę.

Dałaś mi jakąś nadzieje żeby walczyć jeszcze o ten związek bo byłam już zrezygnowana.

To prawda że obydwoje lubimy rządzić i żadne z nas nie chce odpuścić.

Ja jestem gotowa już na to żeby ułożyć sobie życie niestety on chyba jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie i jeszcze raz proszę o pomoc.

Niestety nadal nam się nie układa a mój chłopak mnie unika.

Ciągle mówi że nie ma czasu. Chciałabym się tylko jeszcze zapytać czy w kartach widać kiedy się spotkamy bo spotkać się musimy i ja na to nalegam ponieważ nie lubię niedopowiedzeń i spraw nie doprowadzonych do końca. Dzisiaj jak zwykle się ze mną umówił i zaraz odwołał.

Naprawdę już jestem mocno zrezygnowana bo ile razy można pytać czy ktoś ma czas. Nie podałam poprzednio jego daty urodzin ponieważ mimo roku znajomości nie wyciągnęłam od niego daty urodzin. na imię ma Szymon.

Bardzo proszę o odpowiedź. To dla mnie naprawdę ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytała sie czy on nie ma zamiaru wyjechac .bo jest jakis zapracowany i w sercu ma rodzine a w głowie Asa denarów i podstawa 3 buławy to tak jakby miał zamiar wyjechac w celach zarobkowych , mozliwe że za granice do rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziękuje że się odezwałaś i dziękuje za pomoc.

Tak ciągle mówi że jest zajęty ale sadzę że nie chce nigdzie wyjechać, jest potrzebny w domu na miejscu. Jego rodzina go potrzebuje w domu.

Proszę Cię tylko o odpowiedź na jedno pytanie - Czy kary mówią coś na temat tego kiedy w końcu znajdzie czas na spotkanie ze mną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...