Jump to content

Czy może mi ktoś to wyjaśnić ?


kamila842

Recommended Posts

Witam, zalogowałam się na tym forum , aby ktoś w jakiś sposób spróbował mi racjonalnie wyjaśnić co się stało.

Mam 21 lat, i jestem chyba normalną osobą , piszę chyba bo to ci się stało to jakaś paranoja jest, mam wrażenie że wariuję po prostu.

Może to infantylne, ale wierzę w duchy. Już kiedy byłam mała prawdopodobnie miałam tą "przyjemność" zobaczyć jednego , a w sumie to jedną dziewczynkę. Ale latka lecą więc tłumaczyłam to sobie, że byłam mała i mi się coś ubzdurało, przechodziłam też przez "kręcące się " talerze których nikt nie widział poza moją skromną osobą. Ale to co wydarzyło się 3 dni temu to już nie wiem jak sobie wytłumaczyć. Wychodziłam po przyjaciółkę było już ciemno, okolice znam więc nie bałam się nic a nic. Kiedy już się spotkałyśmy, kroczymy do mojego i domu i szok. W tym samym momencie "rzuciło" nam się w oczy coś przezroczystego, no i to coś poruszało się z zawrotną prędkością, trwało to dosłownie sekundy. Gdybym to ja sama, to zobaczyła to pewnie bym pomyślała że chyba coś mi się o oczami dzieje, ale Ona też to widziała. Stałyśmy tak chwile sparaliżowane strachem z oczami na wierzchu. Dobrze że to coś znikło bo chyba bym podała na zawał. Nie wiem co to było, skąd się to wzięło i do jasnej cholery czemu "to coś " widziałyśmy ? Może ktoś spojrzy na to "trzeźwym" okiem. Bo ja kurczę zaczynam już świrować.

Link to comment
Share on other sites

To, że świat duchowy istnieje jest normalne, a nie infantylne :)

 

Nie wiem, jakie zdanie na temat będą mieli inni użytkownicy, a mi na podstawie Twojego, jakby nie było, dość skromnego w szczegóły opisu, trudno jest coś konkretnego wywnioskować.

Link to comment
Share on other sites

Masz dość dużą wrażliwość mentalną. Swoimi emocjami potrafisz to zmusić, aby się pokazywało. Tak to pewna zdolność. Zacznij czytać i się dowiadywać oraz starać się nie być zaskoczoną a będzie git. pozdro.

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, bo nie wiem co więcej mogę na ten temat napisać. To było jak w jakimś pieprzonym śnie tylko niestety nie śniłam. A to mnie Caliah pocieszyłaś, teraz to już chyba nie wyjdę z domu do końca świata :)

Link to comment
Share on other sites

Tak myślisz ? Ja po prostu schizuje już chyba. Boje się że jak będę tam przechodzić to coś znów się pojawi, a najgorsze jest to że muszę tam przechodzić, żeby najzwyczajniej w świecie wychodzić z domu.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie muszę bo tylko ta droga przebiega koło mojego domu. Zdaję sobie z tego sprawę że strach w niczym nie pomoże, ale łatwo powiedzieć a trudniej wykonać. Przecież to wszystko nie jest normalne.

Link to comment
Share on other sites

Kamilo, a rozważałaś coś takiego jak prośba o pomoc skierowana do innej istoty duchowej, np. Twojego Anioła Stróża? :)

 

Prośba o opiekę, ochronę, odpędzenie tamtej istoty...

Link to comment
Share on other sites

Skoro widziałaś to tylko raz to na razie nie ma powodu do obaw. Widać, że takie rzeczy będą Ci się przytrafiać, bo widocznie masz ukryte zdolności. Radziłbym przeczekać i zobaczyć co się będzie działo dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...