Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę do Syla3


oliwkaaa1

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę Panią o wróżbę, co mnie czeka w tym tygodniu, chodzi mi o pracę (zmiana właściciela firmy) oraz sprawy uczuciowe. Dziękuję z góry za odpowiedź:) Dane przesyłan na priv. Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w związku ze zmianą właściciela - będą zwolnienia, czy zostanę w tej pracy, czy będę mieć inną pracę w najbliższym czasie? Jeśli chodzi o drugie pytanie, to bardzo się pokłóciliśmy i zastanawiam się jak długo będzie trwała ta niezgoda? Czy będą takie kłótnie się powtarzać czy relacja się ustabilizuje? Ciężko tak żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty wskazują że zostaniesz w tej pracy i wyszły ładne karty wiec powinnas byc zadowolona .

jezeli chodzi o partnerstwo to nie mam dobrych wiesci.Raczej bedą powtarzały sie kłótnie , a ty bedziesz niezdecydowana i rozdarta wewnetrznie , a takze poczucie samotnosci.

Podstwą waszego zwiazku jest karta 10 mieczy wiec przybicie i przygnebienie.Partner ma w sercu rodzinę i to zeby ja utrzymac . Obecnie odpoczywa i jest niby stabilnie , ae izoluje sie i zamyka w sobie.

Ty w głowie masz walke i rywalizację , kłótnie , nie wiem o co i czujesz , ze to się wszystko wali .Przechodzisz transformacje , ale boisz sie , chociaz strach ma czasami tylko wielkie oczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ślicznie, to ja chcę mieć rodzinę, on tylko biznesy ( stąd także te nieporozumienia) Wydaje mi się, że chyba już się odkochałam, w każdym bądź razie nie czuję tego do dawniej i nie wiem czy to wróci. Jeśli chodzi o transformację, to czego ona dotyczy? Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie karta 10 kielichów była w jego sercu więc on chce miec rodzinę i owszem zapewnic jej byt . powiem szczerze ze u niego były lepsze karty niz u ciebie . To ty masz jakis konflikt i własnie ta transformacja dotyczy twoich uczuc .To co wnosisz do zwiazku to karta Śmierci czyli martwota , ale w sercu masz Gwiazde czyli masz jeszcze nadzieje , ze to sie da naprawic.tu chyba problem jest wiecej w tobie , niz w nim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...