Skocz do zawartości

kropka w oku


ejmiblaneczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Przepraszam że dopiero teraz wracam do tematu...Kropka w oku (plamki w oku)...To nie problem,raczej ciekawość.Słyszałam o ludziach którzy z oczu a raczej ich zawartości potrafią "wyczytać" kim jesteś, bądz jakiej kondycji jest twój organizm lub dusza...Byłam świadkiem na potwierdzenie tej umiejętności...Na tym forum szukam osoby która wie o czym mówię i potrafi przybliżyć mi ten temat...Kilka lat temu pojawiła się taka plamka w moim oku i nie przypominam sobie żeby nastąpiło to w wyniku jakiegoś urazu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma z tym wspólnego jakaś kropka w oku? Ze zdrowego, normalnego oka też można wyczytać atrybuty osobowości i stan zdrowia... Nie potrzeba mieć do tego kropek w oczach...

 

A, chcesz żeby ktoś wyczytał z Twoich oczu, skąd się ta plamka wzięła tak? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja mam oczka pelne plam ,kiedys nawet okulastka robila mi specjalne badania bo takich jeszcze nie widziala ale na mysl by mi nie przyszlo zeby z nich cos czytac .

 

zobaczyc i wyczuc Ciebie mozna na podstawie wielu dziedzin .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha
Słyszałam o ludziach którzy z oczu a raczej ich zawartości potrafią "wyczytać" kim jesteś, bądz jakiej kondycji jest twój organizm lub dusza...Kilka lat temu pojawiła się taka plamka w moim oku i nie przypominam sobie żeby nastąpiło to w wyniku jakiegoś urazu...

 

Chodzi Tobie o irydologa? On potrafi powiedzieć nie tylko nt oczu ale na co osoba choruje lub jakie dolegliwości może mieć w przyszłości.

 

Plamki w jednym oku też mam i nie powstały one w wyniku żadnego urazu. Dużo osób ma takie plamki...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha
Dziękuje.Czyli szukam irydologa?Spotkałaś się już tym?

 

Bardzo proszę :)

Tak, szukasz irydologa. Spotkałam się już z tym.

 

 

 

Dziękuje za chęci ktoś chyba mi już pomógł ;) pozdrawiam...

Bardzo się cieszę i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...