Skocz do zawartości

zwracam się o pomoc do Daffne


M_Ona.

Rekomendowane odpowiedzi

Madziu,

 

Bez kart widzę, że połączyło Was silne przyciąganie, zauroczenie lub nawet zakochanie i chemia, poza tym sama numerologia mówi już, że jesteście dla siebie bardzo atrakcyjni fizycznie i jesteście relacją karmiczną, której celem było wzajemne zaznanie motylków w brzuchu, zakochania.

Niebawem Pan, w którego pytasz faktycznie będzie czuł potrzebę wejścia w relacje z perspektywą małżeństwa, o ile już tak nie jest. Zależy mu na dobrej relacji, opartej na przyjaźni i miłości, na poważnym związku i w przyszłości małżeństwie, dzieciach, co będzie chciał wcielić w życie. On pod skórą czuje, że mogłabyś mu dać to czego pragnie, jednak Ty sama troszkę będziesz się wahać, obawiać nowego, mogą pojawić się wewnętrzne konflikty w Tobie, które mogą utrudnić Ci podejmowanie zdecydowanej decyzji w sprawie waszych relacji. Numerologicznie widać, że z jednej strony pragniesz założyć rodzinę, drugiej jednak możliwe, że troszkę w głębi bronisz się przed tym z pewnych względów, może obawiasz się ograniczeń, trudności, co rodzi rozdarcie. Przede wszystkim kieruj się swoim dobrem i tym co najlepsze dla Ciebie w oparciu o serce, intuicję, która dobrze podpowiada, a wówczas żadnej decyzji żałować nie będziesz.

 

Zważając na Twoją prośbę wyroczni powiem tak...

Jeśli zdecydujesz się na tą relacje, oddasz się rodzinie, docenisz w niej stabilność finansową, dojrzałe uczucie, szczerą przyjaźń partnera, na którego będziesz mogła liczyć. Da Ci wiele dobrego, jednak trzeba popracować na własnymi konfliktowymi wewnętrznymi, ale i obawami wobec partnera, które myślę, że istnieją. Twój partner mimo, że towarzyski i lubi otaczać się znajomymi, ma poważne zamiary, po prostu dojrzał :).

 

W razie dodatkowych pytań pisz śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Droga Daffne...

Zgadza się... połączyła nas chemia, zauroczenie...motylki w brzuchu:-)

Motylki umarły... czy raczej określić to mianem...przerodziły się w miłość :-)

Ale za dużo nas poróżniło...

Masz rację, to we mnie jest za wiele sprzeczności, pracuję nad tym, ale jest mi tak ciezko, bo Jego sposob myslenia,zycia itd.jest tak odlegly od mojego,ze juz nieraz próbowałam odejsc, kończyło sie płaczem, bo on tego nie rozumial... ze ja inaczej organizuje sobie życie...

 

szczegoły na priv..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Daffne,

będę pisała!!;-)

Jeszcze będziesz miała mnie dośc... zobaczysz !!:-);-)

Dziękuję Ci ogromnie za pomoc, wsparcie, nieocenione dobre słowo!!!!

Polecam WSZYSTKIM ezoforumowiczom tą super kobietę :-)!!!!!!!!!!!!!!!

Daje 100 gwiazdek :)

Buziaki :*:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...