Skocz do zawartości

Proszę kogoś o wróżbę


Zamfir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chodzi mi głównie o sfere uczuciową w przyszłości, obecnie jestem po rozstaniu które ciężko przeżyłem. Moje dane : Paweł 09.11.1987 . dziękuje bardzo z góry. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak widac ze to przezyles bo byla fajna relacja na ktorej ucierpiales ty. Obecnie widac w 8 mieczy ze jestes wiezniem negatywnego myslenia, utknales w martwym punkcie i jestes w niekorzystnej dla siebie sytuacji.Ale w przyszlosci stanie na twojej drodze kobieta odwazna i silna dbajaca o kondycje -moze uprawiajaca jakis sport? Z tej znajomosci moze wywiazac sie fajna relacja , zapanuje spokoj i harmonia, a zwiazek bedzie zgodny i bedzie wspaniale sie rozwijal i dojrzewal:-) zycze powodzenia:-)

Moja rada wiecej potymizmu mimo ze jest ciezko a bedzie ok:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes numerologiczna 9 wiec mozna o tobie powiedziec ze jestes osoba niezwykle uczuciowa , pelna pasji posiadasz potrzebe pomagania innym.Z natury jestes uczynny i masz grono przyjaciol. Twoja cecha jest zyczliwosc i bezinteresownosc .

Dlatego strasznie rozstanie przezyles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes numerologiczna 9 wiec mozna o tobie powiedziec ze jestes osoba niezwykle uczuciowa , pelna pasji posiadasz potrzebe pomagania innym.Z natury jestes uczynny i masz grono przyjaciol. Twoja cecha jest zyczliwosc i bezinteresownosc .

Dlatego strasznie rozstanie przezyles.

 

tak by sie zgadzało, chociaż cieżko mi siebie oceniać. Grono przyjaciół owszem, ale w męskim składzie:P pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze poznasz kogos nowego jak wczesniej wspomnialam a relacja z byla dziewczyna jesli chodzi o przyszlosc ?? hmm jakos tego nie widze .

Moze ktos inny jeszcze uci okiem i powie co o tym sadzi?? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O finanse nie powinienes sie martwic bedzie ok tzn mozliwe ze otrzymasz propozycje nowej pracy lub w obecnej mozesz miec szanse na awans. Czeka cie dynamiczny rozwoj i jesli cos zostanie ci zaproponowane powinienes dzialac szybko. Ogolnie w finansach dobrobyt.

Pozdrawiam;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...