Skocz do zawartości

prosba o interpretacje rozkłądu


danusia64

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromna prosbe,prosze o zinterpretowanie tego układu.. rozkład partnerski ...pytanie brzmiało ~~ CZY WRÓCIMY DO SIEBIE ?

 

JERA.......KENAZ.........ISA

 

 

WYRD.........FEHU..........HAGALAZ

 

 

odwrócona

BERKANO.........URUZ...........IWAZ

Edytowane przez danusia64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być osobny temat. Z układu wnioskuję, że są to karty i układ wzięty z książki ? Przydałyby się w takim razie poszczególne pytania, bo rozkłady partnerskie widzę różne. Z tego niebardzo potrafię coś odczytać bez pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zwiazek przezywa kryzys,od 2 m-cy nie mamy kontaktu...zadałam pytanie czy jest szansa na to zebysmy do siebie wrocili? Ten rozkład widziałam w pewnym pr.ezoterycznym w tv, i taki rozklad używała pewna runistka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten układ (najczęściej go widuję):

 

ONA

 

1-to co w głowie - Jera jako zbieranie owoców wcześniejszej pracy (ile zasiejesz tyle zbierzesz), cieszenie się "latem" i dobrym plonem, uciecha

2-to co w sercu - Kenaz, ojjj gorąco :)

3.-to co na zewnatrz - Isa, czyli dystans, oziębłość, zupełne przeciwieństwo tego co w sercu, lub po prostu brak kontaktu i porozumienia

 

ON

 

3-to co w głowie - Wyrd... hmm... runa od dawien dawna przeze mnie nie używana, więc tu będzie musiał pomóc ktoś, kto jej używa.

4-to co w sercu - Fehu, umiejętne dysponowanie dobrami (niekoniecznie materialnymi), chęć dzielenia się nimi z tobą, można by rzec, że swego rodzaju pożar, ale taki kontrolowany :)

5-to co na zewnątrz - Hagal - No i znów oziębłość, ale również przemiana bolesna lecz konieczna

 

6-co ich łączy

7,8,9-przyszłość relacji - przyszłość relacji... B(o) U i EI - hmm... Berkano sugeruje trudny początek relacji, mówi, że odpowiedź na pytanie jest negatywna. Potem przyjdzie czas na (U) stabilizację, odzyskiwanie sił, rozwagę. EI ( w połączeniu z U) wskazuje raczej na utrzymanie relacji na stałym poziomie, pewnym i trwałym.

 

Podsumowując - myślę, że raczej nie wrócicie a zdecydujecie się na utrzymanie kontaktu "przyjacielskiego". Ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, kiedy odpowiedziała ze wrócimy / uwierzyłam / ale to ,ze na jego zasadach i warunkach / to gdyby powiedziała ze na Moich warunkach to zgodziłabym sie w 100% / Hmmm...ja chciałam usłyszec tylko prawde,zalezy mi na nim i wiem ze jemu takze / ale warunki od nas zupelnie niezalezne nie pozwalaja nam byc razem / oczywiscie nie chodzi o to,ze mamy małżonkow-nie/ Wymiana zdań...i odcięłam się,czekam...stad moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Na co czekasz ? Chcesz być z nim, to nie pytaj run tylko działaj. Nie ma nic gorszego w związku dwojga ludzi, jak uleganie urażonemu Ego, no chyba że chodzi o zdradę.

Każdy kryzys można przejść jeśli się rozmawia, a skoro on milczy i ty też, no to w tej sytuacji runy za ciebie nie pogadają z partnerem.

Warto czekać ? Przemyśl sobie sytuacje i nie pytaj wróżek co on czuje, co będzie, tylko spytaj siebie czego chcesz i porozmawiaj z partnerem :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoska1977........co cie to obchodzi czy sama sobie stawiam i czy sie znam...poprosilam o interpretacje a ty robisz szum.........nie lamie zadnego regulaminu...nie ja pierwsza prosze o interpretacje run !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...