Skocz do zawartości

Pomocy


strach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Ja właśnie korzystam z pomocy pani Sylwi Jacewicz -Górskiej.Jestem już tak wystraszona swoim stanem czuje taka nienawiść do ludzi,a to wszystko przez mysli w mojej głowie,że zaraz kogos zabije ,uderze albo zrobie mu coś.Nie wiem czy mam nerwice czy opetana jestem.Tzn.pani Sylwia mówiła ,że mnie oczyściła kilka dni temu,ale ja nadal mam te mysli złożeczne .Z fajnej dziewczyny zrobiłam sie wewnętrznie kłębkiem nerwów ,mam stany lękowe .Straciłam prace ,myslałam ,że zabije kogoś w pracy ,szef zauważył że jestem mało kontaktowa i mnie wywalił,wszystko dzieje sie zle ze mną chociaż mam chłopaka ale on mi nie może pomóc.Boje sie jak to sie skończy ja uważam że nie chce tak życ ,że nie mam prawa i nie chce tak życ w tej nienawiści z tymi myslami.Byłam u psychiatry zapisal mi leki które biore .Chodze do psychologa ,ale prawie mi to nie pomaga.Boze życie dla mnie stało sie piekłem ,nie wiem jak sobie poradze w życiu jak bede funkcjonowac w społeczeństwie jak będe zarabiac na życie .Czy ktos jeszcze korzystał z usług pani Sylwi i jemu pomogło tak szczerze prosze o odpowiedzi bo ponoc ona pomogła tysiacom ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj musisz najpierw dojść do tego co spowodowało Twój stan. Często w naszym życiu są takie lekcje bardzo bolesne dla nas jak np. stracenie pieniędzy,ale one są po to,aby nas czego nauczyć. Być może to jest za zbyt duże przykładanie wagi do materializmu.

Z drugiej strony wygląda to na działanie złego ducha. Nie wiem kim jest ta Pani,ale często sama wiara nie wystarcza,aby coś wygonić. Nie możesz pozwolić temu czemuś Tobą zawładnąć. Więc,że jest trudno,bo miałam do czynienia z ludźmi będącymi pod wpływem złego ducha. Nie bój się niczego,bo Twój anioł stróż może Cię to śmieszyć,ale Cię chroni wystarczy się do niego zwrócić. Polecam Ci abyś obserwowała swoje sny,bo w nich występują odpowiedzi na nasze pytania i to coś może w nich się pojawić. I obserwuj jeszcze otoczenie np: czy nie ma jakiś dźwięków dziwnych jak nikogo nie ma,zapachów itd.

Spytam tak ogólnie zmarł ktoś Ci bliski? lub znajomy?

Pozdrawiam Cię serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :-)

 

Ja miałam problemy ze swoim bratem nerwicowcem ,on mnie wyzywal bez powodu i czulam od njiego nienawiść.Poza tym miałam problemy w pracy bo za bardzo sie przejmowałam ,pewnie za bardzo byłam i jestem skupiona na sobie nie moge wyluzować.Jeśli chodzi o jakies dziwne zapachy albo dzwieki to nic takiego nie czuje ani nie słysze .Przez te mysli natrętne życ mi sie nie chce .Brakuje mi normalnych kontaktów z ludzmi .Spokoju w głowie .Dzis jade za chwile do psychologa .Więc nie moge zabardzo sie rozpisywać teraz .Dzieki za odpowiedzi .Narazie mój nick to moje wnętrze i ciężko to zmienić.Chociaż o tym myslałam żeby zmienić nick ,ale chyba jeszcze nie teraz.Pozdrawiam Was .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam pani Sylwii i nie wiem jakie ma możliwości. Wiem, że aby skutecznie pomóc, to trzeba dokładnie wiedzieć co jest przyczyną. Oczywiście nie w każdym przypadku można pomóc, gdyż rzeczywiście czasami pierwszy krok musi być wykonany przez pacjenta a dopiero później temu pacjentowi można pomóc, ale dokładnie mogę zbadać jaki jest stan rzeczy tzn co jest przyczyną i czy jest możliwe udzielenie skutecznej pomocy. Jeśli jesteś zainteresowana to proszę prześlij na mojego maila swoje zdjęcie i podaj swoje imię i nazwę miejscowości w której mieszkasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Ja chciałam odpowiedzieć- sikorce 11 - że ostatnio nikt mi nie zmarł bliski ,no jakieś półtora roku temu lub dwa lata temu zmarła moja babcia ,ale to chyba nie ona mnie tak działa a wręcz mysle ,że to na pewno nie ona bo te mysli pojawiły sie wcześniej zanim umarła,tylko wtedy nie były aż tak intensywne .Pani Sylwia stwierdziła że mam dwa duchy zupełni mi obce czyli nikt z rodziny mnie nie nawiedził .Jestem po tym egzorcyzmie jak pani Sylwia twierdzi ale mysli nadal są ,chociaz ponoc trzeba być cierpliwym zanim to przejdzie.Nie wiem jak to będzie i jestem przestraszona nadal moim stanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli duchy chcą coś przekazać to tak łatwo ich się nie wygoni. Najwidoczniej te duchy są w jakiś sposób związane z tym miejscem i wyczuwają coś w Tobie. Może jesteś bardziej otworzona na stronę duchową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mahadeva
Ja nie wiem kto to jest i nie znam tej Pani , ale w twoim przypadku przydałaby Ci sie medytacja , na uspokojenie i wyciszenie.

Osoby w tak kiepskim stanie nie potrafią medytować, przerabiałem już coś podobnego w życiu, może nie na taką skalę, ale wibracje jakie niesie z sobą taki stan są sprzeczne z wibracjami jakie niesie medytacja, podobne przyciąga podobne, a to akurat są dwa przeciwstawne bieguny. Zwyczajnie człowiek nie jest w stanie usiąść do medytacji.

Ja bym tutaj raczej widział przyczynę związaną z bratem, można się w pewnym sensie podpiąć energetycznie pod czyjeś emocje, gdy jest się z kimś w jakikolwiek sposób związany, przeżywać to samo co druga osoba. Nieraz odczuwałem identyczne emocje jak inna osoba, gdy czułem z nią silną wieź w danej chwili, ale to może być tylko jedna z wielu możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam pani Sylwii i nie wiem jakie ma możliwości. Wiem, że aby skutecznie pomóc, to trzeba dokładnie wiedzieć co jest przyczyną. Oczywiście nie w każdym przypadku można pomóc, gdyż rzeczywiście czasami pierwszy krok musi być wykonany przez pacjenta a dopiero później temu pacjentowi można pomóc, ale dokładnie mogę zbadać jaki jest stan rzeczy tzn co jest przyczyną i czy jest możliwe udzielenie skutecznej pomocy. Jeśli jesteś zainteresowana to proszę prześlij na mojego maila swoje zdjęcie i podaj swoje imię i nazwę miejscowości w której mieszkasz.

 

Posłuchaj rady hipnotyzera, niech dobry ezoteryk sprawdzi co jest przyczyną, skoro pani Sylwia nie radzi sobie to może lepiej udać się do kogo innego, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach - napisałaś tę samą prośbę w kilku miejscach i zaczął się robić bałagan :) Może usuń lub poproś moderatora o pomoc w połączeniu tego? Jeszcze jedna rada- z tego co widzę kilka osób zaproponowało Ci pomoc, jeśli się na coś zdecydujesz to wybierz jedną konkretną ofertę bo jeśli na raz kilku ezoteryków zacznie Ci mieszać w energii to ja wolę nie wiedzieć jaki to może nieś skutki :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...