Skocz do zawartości

Czy jest szansa na postawienie kart tarota?


kompusia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

byłabym niesamowicie wdzięczna o postawienie kart tarota z pytaniem "jak potoczą się moje sprawy zawodowe? czy w tym roku dostanę pracę o której tak intensywnie myślę i czy będzie się wiązała ze zmianą zarobków?czy zmienię miejsce zamieszkania? mam na imię Marta 4styczen82.

Z góry dziękuję Pani która zainteresuję się moim postem.

Edytowane przez kompusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marto z kart wynika że dostaniesz tę prace i będą to lepsze zarobki .Czy w tym roku nie jestem pewna bo jest karta Wisielca , a on opóznia .

Jezeli to do 8 tygodni powinnas dostac wiadomosc.

Jezeli chodzi o zmianę miejsca zamieszkania to zapytałam czy w ciagu roku je zmienisz i jest taka mozliwosc .nie wiem czy wybierasz się za granicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Ogolnie to juz mieszkam za granica..najbardziej trapi mnie kwestia pracy w moim zawodzie..cierpliwie czekam na prawo wykonywania zawodu tu na obczyznie i trawa to juz dosyc dlugo..mowiac mieszkanie mialam na mysli nowe lokum z normalnymi ludzmi bo jak na razie nie mam do nich szczescia..czy jest mozliwosc abys postawila karty na uczucia?..jak tylko znajdziesz czas oczywiscie..dziekuje za poprzednia wrozbe..dla mnie jest bardzo pomyslna;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam partnera..i zawsze jak poznam jakiegoś to coś się psuje juz na samym początku.Zastanawiam się gdzie popełniam błąd.Pytanie do kart z mojej strony jest takie "czy w najbliższym czasie pokaże się ktoś wartościowy w moim życiu z którym się zwiążę" czy Pan który urodził się 19.03 Alex (lat ma troszkę więcej ode mnie) jest wart mojej uwagi..no i Pan który urodził się w kwietniu 82 (Justin) zupełnie nie wiem jakie mam mieć do niego podejscie..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...