Skocz do zawartości

Sobota wieczór


Czarownica

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję czegoś co w miarę szybko zweryfikuję, jako ucząca się.

 

Jak spędzę jutrzejszy wieczór

Berkano Jera Teiwaz

no chyba jednak w domu sama ze sobą? Trochę się opierniczając, a trochę zmuszając się do przygotowywania projektów, takie nudy raczej, grzebanina... Raczej lipton, myślałam, że się ze znajomymi spotkam, a tu widać bida z nędzą.

 

Uprzedzę od razu, że zdaję sobie sprawę z tego, że to pytanie może śmierdzieć troskami typu "czy zjem pizzę?" podczas gdy wiem, że na pewno nie zjem, bo nie mam kasy, a i postawić nie ma kto :lol: ale w domyśle pytania oczywiście zawarte są moje chcenia + realne możliwości i ich przekład na tę sobotę.

Ogólnie wnoszę o luz, bo z tego co zdążyłam zauważyć, to mało go w tym dziale, a przynajmniej dużo mniej niż na taro;) Bardziej mi tu o naukę idzie niż o gorączkę sobotniej nocy.

Edytowane przez Czarownica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spędzę jutrzejszy wieczór?

Berkano Jera Teiwaz

 

Nie myślałaś może dziś o jakiejś medytacji? Tak mi się jakoś skojarzyło z harmonizowaniem pierwiastka męskiego i żeńskiego :D

 

Zdarzeniowo raczej jak pisałaś lipton. W ciepłym bezpiecznym domku siedzieć będziesz, troszku będziesz dumać, może coś poczytasz, czas ci szybko zleci. Za porządki możesz się zabrać w domu, ale nie koniecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położyłam się o 6 rano "na chwilę", to miała być krótka przerwa między ćwiczeniami a malowaniem... Właśnie się obudziłam, dzień dobry... :lol:

To już chyba tylko harmonizowanie zostaje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ochotę zacząć coś nowego, będziesz się starała coś zrobić, porządki robić albo coś zacząć to zbyt trudne, może poczekać, skończy się na takim "nicnierobieniu"- telewizja , muzyka, domowe spa, medytacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuję to "obowiązki", harmonizujące pierwiastki :lol:

Brat mnie poprosił coby mu zrobić małą rewolucję na głowie, więc wieczorem z musu bardziej niźli z chęci, aczkolwiek w atmosferze ogólnego lenistwa chwyciłam za swe fryzjerskie sekatory;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...