Skocz do zawartości

Nowy tydzień


Czarownica

Rekomendowane odpowiedzi

Co tam w uczuciach mnie czeka w nowym tygodniu (czy się uporządkuje, czy będzie burdel w głowie, apatia, czarno rozpacz etc... matko, jaki ten dział nieruchawy tak w ogóle, aż mi głupio wrzucać kolejny wątek)

 

Mannaz Laguz Kenaz

chyba po przemyśleniach jakieś małe odblokowanko na rzeczywistość mi się szykuje, będzie się dziać w mojej głowie, ale na zasadzie spokojnej analizy raczej niż wprowadzania czegoś w życie, dojdę do jakiś wniosków konkretnych i być może nawet poczuję czego naprawdę chce i na co jestem gotowa:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nasuwa się kolejność taka : przemyślenie czegoś/wewnętrzny rozwój co doprowadzi do pozbycia się jakiegoś lęku/wątpliwości i ruszenia do przodu. Laguz + Kenaz to sygnał, by przestać się bać i "wyjść z ukrycia" by móc dostrzec, że wszystkie nasze drogi są jasno oświetlone :) Nie trzeba się zatem bać, że nie dostrzeżemy zagrożenia wystarczająco wcześnie, by mu zaradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mannaz Laguz Kenaz

 

Ogólnie ciepło w uczuciach. Sądzę, że ten tydzień będzie takim tygodniem, w którym uwrażliwisz się na drugiego człowieka. Dużo empatii widzę, współczucia i współodczuwania.

No ten dział jest mało ruchawy, to jest racja, ale moim zdaniem dlatego, że runy stają się bardziej osobiste niż jakiekolwiek inne medium. Silniej nawet niż tarot. Po pewnym czasie pracy z runami nie tylko nabierzesz szacunku do nich, ale również szczególnego wyczucia potrzebnego w dywinacji. Nie będzie potrzebna wtedy opinia innych, bo będziesz czuła, że tylko twój własny odczyt jest tym prawidłowym.

Z runami różnie pracuj, nie tylko dywinacyjnie. Ich zastosowanie jest szerokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...