Skocz do zawartości

Prosba ma do Daffne


Gość Polaris

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Daffne, jesli miałabyś chwilę czasu mogłabyś mi powrózyć w jednej sprawie? Jednak jako że jest to dla mnie sprawa dosyć prywatna, wszystko opiszę Ci w wiadomości prywatnej... Mam nadzieję, że nie będziesz miała nic przeciwko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

 

W oparciu o numerologię mogę powiedzieć, że jesteście relacją karmiczną, która ma lub miała za zadanie doświadczyć takiego pokrewieństwa duchowego, więzi wzajemnych, które się po prostu czuje...poza tym wiele rozmów między Wami również mogło wpłynąć korzystnie na Was.

Zapytałaś o związek z Panem..powiem Ci, że Owy Pan jest w pewnym sensie indywidualistą, ale też posiada wewnętrzną mądrość. Może być bardzo dobrym przyjacielem, pomocnym w potrzebie. Ty również jesteś pomocna i także posiadasz tą mądrość. Moim zdaniem jesteście takimi pokrewnymi duszami, które mogą się bardzo dobrze rozumień i oboje to czujecie w głębi...i to Was do siebie przyciąga :). Może wyjść z tego relacja, ale za jakiś czas. Połączyć Was wówczas mogą szczere uczucia, namiętność i duchowe porozumienie, jednak musiałabyś uporządkować swoje życie z czasem, On może być nieco niepewny w działaniu, możesz mieć też odczucie, że się wycofuje. Trzeba by przejąć wówczas inicjatywę. Powiem Ci, że to wartościowa znajomość, o którą warto się starać i nawet gdyby relacja osiadła z wiadomych przyczyn wyłącznie na przyjaźni z powodu Waszych wspólnych decyzji to myślę, że będziesz mieć z nim zawsze osobę, która Cię zrozumie :).

 

Odnośnie Twoich obaw dotyczących innej Pani to nie ma się co obawiać, lubi porozmawiać i poczuć się dobrze w towarzystwie.

 

Jak wypadnie grupa na prezentacji zaliczeniowej?

Wg mnie bardzo dobrze, będzie dobrze przygotowana, choć pewne jednostki nieco mniej, ale ogólnie powinnaś być zadowolona. Tak z wyczucia stawiam na ocenę pomiędzy 4, a 5 :)

 

Pozdrawiam :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kochana, zaliczenie tak, jak napisałaś :D

Dziękuję:)

 

a ja mam jeszcze zapytanko: tam wcześniej napisałaś, że relacja może wyjśc, ale za jakiś czas... a mniej więcej to kiedy? Pół roku, więcej mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że potwierdziła się ocena, podałam widełki, więc jaka dokładnie ? 4,5 ? Jaka by nie była gratulacje :usmiech:

 

A odnośnie Twojego dodatkowego pytania... Czas bywa ruchomy...i zmienny...bardzo często swoim postępowaniem, swoimi decyzjami, zmianami w myśleniu opóźniamy pewne sytuacje lub też przyśpieszamy, dlatego też nie mam w zwyczaju wyrokować...

Za parę miesięcy będziesz wiedzieć na czym stoisz :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...