Skocz do zawartości

Daffne dziękuję za Twój cenny czas...


Anaa25

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Anaa25 :)

 

Aniu tak bez kart w oparciu o numerologię powiem Ci, że jesteś starą duszą i otrzymałaś sporo darów, zdolności by łatwiej poradzić sobie w życiu, zrozumieć pewne lekcje życiowe, które mogą nie być dla Ciebie łatwe. Mam tu na myśli wewnętrzne pokonywanie barier i pracowanie nad sobą by Twoje życie wyglądało tak jak tego pragniesz w przyszłości. Masz bowiem zdolności mediumiczne, dużą intuicję, ale także umiejętność jasnowidzenia poprzez sny, ewentualnie wizje, a także ukrytą "siłę sprawczą", która może się objawiać w trudnych momentach życia i powodować, że te pokłady sił ujawnią się w odpowiednim dla Ciebie momencie i tu może czaić się zagrożenie, że zbyt dużą siłę możesz okazywać innym co może powodować komplikacje, dlatego też kieruj swoim życiem świadomie zważając na swoje postępowanie czy tez na pokusy różnego kalibru przychodzące z zewnątrz, które mogą namieszać w życiu.

Twoje zdolności będą rozwijać się wraz z Twoją dojrzałością wewnętrzną i samopoznaniem siebie, część darów będzie sama się objawiać, a reszta jak intuicja musiałaby być rozwijana, doskonalona przez Ciebie, co dałoby Ci duże możliwości. Tobie pisane jest rozwijanie darów i w oparciu o nie kierowanie swoim życiem :).

 

Kiedy pojawi się mężczyzna ten jedyny?

Pojawi się w odpowiednim dla Ciebie momencie, trudno wyrokować czasem, gdyż wszystko zależy od naszego postępowania i wyborów życiowych, które radykalnie mogą zmienić nadejście zmian i mężczyzny. Karty na dzień dzisiejszy pokazują, że na przełomie 2013-2014 może pojawić obok mężczyzna uczuciowy, ciepły, potrafiący okazywać uczucia i z którym może połączyć Cię los, jednak czas i Twoje decyzje jak wspomniałam mogą zmienić czas wydarzeń. Będzie to związek oparty na silnych uczuciach, namiętności, z czasem poczujesz się spełniona rodzinnie i poświęcisz się temu, choć może się odzywać w Tobie taki "zew wolności" i chęć udzielania się towarzysko, ale można to pogodzić :)

 

Kiedy znajdę pracę i gdzie powinnam jej szukać?

Karty pokazują, że przez najbliższe miesiące będziesz siedzieć w domku raczej i aby znaleźć pracę karty podpowiadają, że powinnaś wykorzystać swoją energiczność i działać czynnie wysyłając CV gdzie tylko pojawi się okazja, a ewentualna praca będzie odpowiadać Twoim kwalifikacjom. Należy wychodzić aktywnie do pracodawcy, może nawet udać się z papierami do niektórych, a wówczas oferta pracy się znajdzie szybciej.

 

Pozdrawiam :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne dziękuję Ci za tak wyczerpujące odpowiedzi, które rozwiały moje wątpliwości. Ukazałaś mi, a w jakiej formie występuje u mnie jasnowidzenie. Staram się właśnie w życiu kierować intuicją, jak dotąd mnie nie zawodzi. Jest we mnie moc, która mi mówi że potrafię przezwyciężyć przeszkody które wydają się nie do pokonania. Chcę rozwijać te dary, ponieważ czuję, że to jest właściwa dla mnie droga, i którą powinnam podążać.

 

Daffne chciałabym się zapytać tak na przyszłość, jak się z Tobą można skontaktować na indywidualną sesję po za forum. Będę Ci bardzo wdzięczna za tą informację na pw.

 

Dziękuję...

Edytowane przez Anaa25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen, który opisałaś ukazuje, że mogłaś doznać tzw. objawienia się zdolności, takiego "przebudzania" Cię przez siły wyższe. Widocznie "góra" za pomocą tego snu chciała dać Ci do zrozumienia, że należy zwrócić uwagę na swoją intuicję i pracować nad nią bo czakra "trzeciego oka" to nic innego jak intuicyjność :).

Można się ze mną skontaktować za pomocą maila: [email protected] , na którego odpowiadam poza forum.

 

Wiele szczęścia życzę :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...