Jump to content

byk+byk


chamomilla

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Guest truskawka

Osobiście uważam, że ma szanse przetrwać oczywiście to zależy od Was samych.

 

To bardzo zgodna i dobrana para. Czeka ich bardzo stabilne życie. Zarówno Pani jak i Pan Byk lubią życie domatorskie, a największą wagę przywiązują do gotowania i jedzenia. Stabilizacja finansowa jest ich wspólnym celem, nie będą więc kłócić się o wydatki czy sposób oszczędzania. Lubią żyć w spokoju i zgodzie, umiejętnie razem korzystają z przyjemności, jakie daje im życie. Muszą jednak uważać, aby się sobą nie znudzić. Razem przetrwają najgorsze chwile. Ich wzajemne przywiązanie może być stawiane za wzór innym parom. Jeśli jednak dojdzie do zdrady ze strony któregoś Byka, drugi Byk nie zapomni mu tego do końca życia i dalsze wspólne życie nie będzie już możliwe.

 

Jesteście praktyczni, oddani sobie nawzajem, godni zaufania, ale powściągliwi w okazywaniu uczuć. Łączy Was umiłowanie piękna i przyrody, dlatego marzycie o zamieszkaniu w cichej, malowniczej okolicy. Kochacie dobre jedzenie i wszystkie przyjemności, jakie ze sobą niesie życie.

 

Źródło - Horoskop partnerski i Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

z mojego doświadczenia: jest fajnie w sferze cileesnej i kulinarnej, szkoda tylko, ze mój byk jest bardzooooooooooooooo oszczędny, to jest porażki, poza tym lubi adorację kobiet, a to mi już bardzo przeszkadza

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 4 months later...

Mój Pan byk jest strasznie wybuchowy i nerwowy co jest przyczyną wielu konfliktów. Poza tym reszte jak narazie da się w nim zmienić np. przekonać go do tego, że warto oszczędzać! Jeśli chodzi o kobiety to wystarczy mu sie bardziej postawić nawet zagrozić utratą swej osoby, a opanuje swoje zainteresowanie innymi kobietami, przynajmniej nie na moich oczach!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...