Skocz do zawartości

No to jeszcze mój ;) Nowe zajęcie - ZAKOŃCZONE


KatiJo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czym ostatnio zajęłam się na maksa?

2. Czy jestem z tego zadowolona?

3. Co sprawiło, że się tym zajęłam?

4. Jakie mam z tego korzyści, dochody?

Pozdrawiam i powodzonka życzę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czym ostatnio zajęłam się na maksa? głupiec, 10 buław, 4 buław Zupełnie nowa rzecz. Nie należy to Twoje zainteresowanie do najłatwiejszych. Ale jest ciekawe i wkładasz w to całe swoje serce.

Mam kilka typów albo jest to coś związane z dziećmi, albo z domem/mieszkaniem-> może wykonujesz jakieś ozdoby do mieszkania? Z dziećmi to nie wiem co konkretnie nic mi teraz nie przychodzi na myśl. Ewentualnie może zajęłaś się feng shui lub po prostu zainteresowała Cię dekoracja wnętrz

2. Czy jestem z tego zadowolona? Rydwan, giermek monet, gwiazda Tak bardzo. Dopiero weszłaś na tą drogę i uczysz się i poznajesz. Daje Ci to dużą radość, satysfakcje i nadzieje

3. Co sprawiło, że się tym zajęłam? 6 mieczy, 8 pucharów, 10 monet Szukałaś czegoś nowego dla siebie, co dało by Ci satysfakcję. I może od kogoś się dowiedziałaś o tym, ktoś Cię tym zaraził?

4. Jakie mam z tego korzyści, dochody? Rycerz monet, 3 monet, Królowa mieczy Masz z tego korzyści finansowe, ewentualnie są możliwe z tego całkiem ładne korzyści finansowe. W tej chwili nie masz jeszcze tak wielkich korzyści ale rozwijasz się więc potrzeba czasu.

 

Dzięki za ćwiczenie :-)

Mam nadzieję,że coś trafiłam :))

Pozdrawiam :roza_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym sie zajelam?

5 mieczy, 9 bulaw, mag - jest to cos co laczy ze soba myslenie z jakimis duchowymi sprawami, niewykluczone ze z ezoteryka, cos do czego potrzebne jest intuicja, kreacja, oderwanie od rzeczywistosci, jak rowniez logika, tworczosc polaczona z rozwojem duchowym,

 

czy jestes zadowlona?

kochankowie, kaplanka, krol pucharow

napewno daje ci to satysfakcje, wzmacnia Twoj autorytet jako intuicjonistka, masz poczucie ze jestes dobra w tym co robisz

 

co sprawilo ze sie tym zajelas?

as bulaw, 3 monet, 5 bulaw

to byl taki przeblysk, pomysl, ktory wpadl Ci do glowy moze w trakcie rozmowy z kims, moze z pracy, lub w czasie surfowania po internecie

 

jakie korzysci, dochody?

as pucharow, paz bulaw, 3 monet

napewno masz czyjas wdziecznosc, podziekowania, jak rowniez korzysci finansowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czym ostatni zajęłam sie ma maksa? 5 buław,As mieczy,Moc,As buław,Król denarów-

czymś co wymaga intelektu ,wiedzy silnej woli,działania,przynosi pieniądze i żeby zaistnieć to trzeba o to zawalczyc,a do tego jest pracochłonne.

2.Czy jestem z tego zadowolona?Gwiazda,Królowa denarów,3 buław- jesteś bardzo zadowolona ,widzisz w tym swój cel,dzięki któremu poprawi się Twoja sytuacja finansowa .Masz nadzieje,że Twoje przedsięwzięcia będa sięgać daleko w przyszłość.

3.Co sprawiło,że sie tym zajęłam?5 buław,AS kielichów,2 mieczy,Gwiazda- chciałas sprawdzić sama siebie czy potrafisz,wyrwać się z monotonii domowej,dokonać zmian,które wpłynęłyby na twoja psychikę.

4.Jakie mam z tego korzyści,dochody?8 denarów,Krol buław,Gwiazda - na razie nieduże,jednak dzięki pracy z perspektywą na większe.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czym ostatnio się zajęłaś: cesarzowa, papierz, paź monet - to coś jest związane z nauką (Twoją) lub nauczaniem kogoś czegoś, może byc to też mały biznes (pomocniczo: 9 i 10 kielichów) -> zaczęłaś pomagać ludziom w sprawach zwiazanych z rodziną, związkami, szczęściem, raczej główna pomoc udzielana jest kobietom.

 

2. Czy jesteś z tego zadowolona: kapłanka, słońce, 6 monet - jaknajbardziej, przynosi Ci to ogrom zadowolenia i poczucia spełnienia, do tego rozwija Cię wewnętrznie, pobudza Twą intuicję, a dodatkowo przynosi pewne zyski.

 

3. Co sprawiło, że się tym zajęłaś: 3 monet, 6 mieczy, 9 monet - musiałaś ruszyć w jakims kierunku ze swoim życiem, by nie stać w miejscu, zrobiłaś jakiś kurs, zdałaś egzamin lub coś w tym stylu, co pozwoliło Ci się zająć tą rzeczą, bardzo możliwe, że natchnienie do zajęcia sie tym przyszło do Ciebie podczas jakiejś wycieczki, podróży

 

4. Jakie masz z tego korzyści i dochody: 6 kielichów, 5 monet, 4 miecze - no, rodziny z tego nie wyżywisz :) przynajmniej póki co. Póki co czerpiesz z tego raczej satysfakcję niz pieniądze, choć i one się pojawiają, ale jest to tylko dodatkowy zastrzyk.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

1. Czym ostatnio zajęłam się na maksa? 4 Buław 9 Buław 3 Buław - same buław:) To jest praca w domu, coś w rodzaju chałupnictwa, cos tworzysz, to cos zwiazanego ze swiatłem, z ogniem, do głowy przyszły mi świece i świeczniki, moze robisz świeczki?

2. Czy jestem z tego zadowolona? Paź Kielichów As Kielichów 5 Buław jesteś z tego bardzo zadowolona, sprawai CVi to ogromną przyjemność, choć i zabiera mnóstwo czasu, co być moze powoduje spory w domu

3. Co sprawiło, że się tym zajęłam? As Denarów 3 Mieczy 7 Denarów względy finansowe, pojawiły sie jakieś problemy zwiazane z pieniędzmi i musiałas coś wymyśleć, zęby podreperować rodzinny budżet

4. Jakie mam z tego korzyści, dochody? Śmierć Rycerz Buław 9 Kielichów to był przełom w Twoim zyciu, jesteś zadowolona z korzyści, bo efekty są bardzo ładne i jest spore zainteresowanie, a Ty jesteś z siebie dumna:) Jeśli o pieniądze chodzi, to póki co czekasz na wieksze zyski

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurka, trudne karty

1. Czym ostatnio zajęłam się na maksa? Q Kieli VIII mieczy IX buław o to chodzi III buław do tego prowadzi Świat - planowaniem podróży życia? :P Albo jakimś biurem podróży, czymś związanym z wyjazdem, czy raczej wylotem w miejsce, gdzie Cię jeszcze nie było, Q kieli mówi, że to może było do tej pory w sferze twoich marzeń? W każdym razie na pewno coś z podróżami

2. Czy jestem z tego zadowolona? Śmierć Gwiazda Paź buław - bardzoooo :slonko: tak jakby w końcu się urzeczywistniło, nagle się odmieniło, daje Ci to nowe perspektywy

3. Co sprawiło, że się tym zajęłam? V mieczy III kieli VII mieczy - nie wiem, jakaś wygrana na loterii? :lol: coś gdzieś pokombinowałaś, albo dostałaś cynk od znajomych, w każdym razie już Ty się postarałaś o to, żeby coś takiego się zadziało

4. Jakie mam z tego korzyści, dochody? II kieli As mieczy Król Kieli - nie ma dochodów, jest satysfakcja, bo hmm... może jakieś życie towarzyskie, nie wiem, możliwość spędzenia czasu z mężem sam na sam? :P

 

Może jakiś coach surfing, albo coś, no nie wiem, wygraliście wycieczkę?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaspałam ;) Podaję rozwiązanie:

1. Czym ostatnio zajęłam się na maksa?

Działalnością społeczną w ramach spółdzielni mieszkaniowej. Chcemy się wydzielić, założyć Stowarzyszenie, jakoś zorganizować. Zarząd działa na naszą szkodę, a przecież spółdzielnia to ludzie, my....

2. Czy jestem z tego zadowolona?

Tak, jestem bardzo zadowolona, chociaż bywam też zmęczona i zniechęcona.

3. Co sprawiło, że się tym zajęłam?

Pan mnie zwerbował na spacerze pieskowym i jakoś przekonał... Od czasu kiedy mam psa - poznaję mnóstwo innych psiarzy z okolicy w trakcie spacerów ;)

4. Jakie mam z tego korzyści, dochody?

Satysfakcję póki co, dochodów żadnych...

 

Zaraz zweryfikuję Wasze odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaja11

 

1. Czym ostatnio zajęłam się na maksa? głupiec, 10 buław, 4 buław Zupełnie nowa rzecz. Nie należy to Twoje zainteresowanie do najłatwiejszych. Ale jest ciekawe i wkładasz w to całe swoje serce.

Mam kilka typów albo jest to coś związane z dziećmi, albo z domem/mieszkaniem-> może wykonujesz jakieś ozdoby do mieszkania? Z dziećmi to nie wiem co konkretnie nic mi teraz nie przychodzi na myśl. Ewentualnie może zajęłaś się feng shui lub po prostu zainteresowała Cię dekoracja wnętrz

2. Czy jestem z tego zadowolona? Rydwan, giermek monet, gwiazda Tak bardzo. Dopiero weszłaś na tą drogę i uczysz się i poznajesz. Daje Ci to dużą radość, satysfakcje i nadzieje

3. Co sprawiło, że się tym zajęłam? 6 mieczy, 8 pucharów, 10 monet Szukałaś czegoś nowego dla siebie, co dało by Ci satysfakcję. I może od kogoś się dowiedziałaś o tym, ktoś Cię tym zaraził?

4. Jakie mam z tego korzyści, dochody? Rycerz monet, 3 monet, Królowa mieczy Masz z tego korzyści finansowe, ewentualnie są możliwe z tego całkiem ładne korzyści finansowe. W tej chwili nie masz jeszcze tak wielkich korzyści ale rozwijasz się więc potrzeba czasu. - może kiedyś, ale niekoniecznie :)

 

sun80

 

czym sie zajelam?

5 mieczy, 9 bulaw, mag - jest to cos co laczy ze soba myslenie z jakimis duchowymi sprawami, niewykluczone ze z ezoteryka, cos do czego potrzebne jest intuicja, kreacja, oderwanie od rzeczywistosci, jak rowniez logika, tworczosc polaczona z rozwojem duchowym,

 

czy jestes zadowlona?

kochankowie, kaplanka, krol pucharow

napewno daje ci to satysfakcje, wzmacnia Twoj autorytet jako intuicjonistka, masz poczucie ze jestes dobra w tym co robisz

 

co sprawilo ze sie tym zajelas?

as bulaw, 3 monet, 5 bulaw

to byl taki przeblysk, pomysl, ktory wpadl Ci do glowy moze w trakcie rozmowy z kims, moze z pracy, lub w czasie surfowania po internecie

 

jakie korzysci, dochody?

as pucharow, paz bulaw, 3 monet

napewno masz czyjas wdziecznosc, podziekowania, jak rowniez korzysci finansowe

 

ANEZ

1.Czym ostatni zajęłam sie ma maksa? 5 buław,As mieczy,Moc,As buław,Król denarów-

czymś co wymaga intelektu ,wiedzy silnej woli,działania,przynosi pieniądze i żeby zaistnieć to trzeba o to zawalczyc,a do tego jest pracochłonne.

2.Czy jestem z tego zadowolona?Gwiazda,Królowa denarów,3 buław- jesteś bardzo zadowolona ,widzisz w tym swój cel,dzięki któremu poprawi się Twoja sytuacja finansowa .Masz nadzieje,że Twoje przedsięwzięcia będa sięgać daleko w przyszłość.

3.Co sprawiło,że sie tym zajęłam?5 buław,AS kielichów,2 mieczy,Gwiazda- chciałas sprawdzić sama siebie czy potrafisz,wyrwać się z monotonii domowej,dokonać zmian,które wpłynęłyby na twoja psychikę.- poniekąd pewnie też :)

4.Jakie mam z tego korzyści,dochody?8 denarów,Krol buław,Gwiazda - na razie nieduże - żadne :),jednak dzięki pracy z perspektywą na większe.

 

Kloto

1. Czym ostatnio się zajęłaś: cesarzowa, papierz, paź monet - to coś jest związane z nauką (Twoją) lub nauczaniem kogoś czegoś, może byc to też mały biznes (pomocniczo: 9 i 10 kielichów) -> zaczęłaś pomagać ludziom w sprawach zwiazanych z rodziną, związkami, szczęściem, raczej główna pomoc udzielana jest kobietom.

 

2. Czy jesteś z tego zadowolona: kapłanka, słońce, 6 monet - jaknajbardziej, przynosi Ci to ogrom zadowolenia i poczucia spełnienia, do tego rozwija Cię wewnętrznie, pobudza Twą intuicję, a dodatkowo przynosi pewne zyski.

 

3. Co sprawiło, że się tym zajęłaś: 3 monet, 6 mieczy, 9 monet - musiałaś ruszyć w jakims kierunku ze swoim życiem, by nie stać w miejscu, zrobiłaś jakiś kurs, zdałaś egzamin lub coś w tym stylu, co pozwoliło Ci się zająć tą rzeczą, bardzo możliwe, że natchnienie do zajęcia sie tym przyszło do Ciebie podczas jakiejś wycieczki, podróży

 

4. Jakie masz z tego korzyści i dochody: 6 kielichów, 5 monet, 4 miecze - no, rodziny z tego nie wyżywisz :) przynajmniej póki co. Póki co czerpiesz z tego raczej satysfakcję niz pieniądze, choć i one się pojawiają, ale jest to tylko dodatkowy zastrzyk.

 

Inez2503

1. Czym ostatnio zajęłam się na maksa? 4 Buław 9 Buław 3 Buław - same buław:) To jest praca w domu- częściowo tak, bo piszę różne rzeczy na kompie, poza tym spotykamy się w obrębie osiedla, więc blisko :) , coś w rodzaju chałupnictwa, cos tworzysz, to cos zwiazanego ze swiatłem, z ogniem, do głowy przyszły mi świece i świeczniki, moze robisz świeczki?

2. Czy jestem z tego zadowolona? Paź Kielichów As Kielichów 5 Buław jesteś z tego bardzo zadowolona, sprawai CVi to ogromną przyjemność, choć i zabiera mnóstwo czasu, co być moze powoduje spory w domu - spory niekoniecznie, ale czasem mąż narzeka, że wciąż gdzieś biegam :)

3. Co sprawiło, że się tym zajęłam? As Denarów 3 Mieczy 7 Denarów względy finansowe, pojawiły sie jakieś problemy zwiazane z pieniędzmi i musiałas coś wymyśleć, zęby podreperować rodzinny budżet

4. Jakie mam z tego korzyści, dochody? Śmierć Rycerz Buław 9 Kielichów to był przełom w Twoim zyciu, jesteś zadowolona z korzyści, bo efekty są bardzo ładne i jest spore zainteresowanie, a Ty jesteś z siebie dumna:) Jeśli o pieniądze chodzi, to póki co czekasz na wieksze zyski - póki co nie ma żadnych :)

 

Cornelia

O kurka, trudne karty

1. Czym ostatnio zajęłam się na maksa? Q Kieli VIII mieczy IX buław o to chodzi III buław do tego prowadzi Świat - planowaniem podróży życia? :P Albo jakimś biurem podróży, czymś związanym z wyjazdem, czy raczej wylotem w miejsce, gdzie Cię jeszcze nie było, Q kieli mówi, że to może było do tej pory w sferze twoich marzeń? W każdym razie na pewno coś z podróżami

2. Czy jestem z tego zadowolona? Śmierć Gwiazda Paź buław - bardzoooo tak jakby w końcu się urzeczywistniło, nagle się odmieniło, daje Ci to nowe perspektywy

3. Co sprawiło, że się tym zajęłam? V mieczy III kieli VII mieczy - nie wiem, jakaś wygrana na loterii? coś gdzieś pokombinowałaś, albo dostałaś cynk od znajomych, w każdym razie już Ty się postarałaś o to, żeby coś takiego się zadziało

4. Jakie mam z tego korzyści, dochody? II kieli As mieczy Król Kieli - nie ma dochodów, jest satysfakcja, bo hmm... może jakieś życie towarzyskie, nie wiem, możliwość spędzenia czasu z mężem sam na sam? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny to nie było łatwe - świetnie Wam poszło :)

Wszystkie dostajecie po punkciku.

Mam też nadzieję, że spełnią się Wasze przepowiednie co do tego, że kiedyś będą z tego i finansowe korzyści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...