Jump to content

rak z rakiem


laurka8

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Guest truskawka

W Waszej naturze leży wierność i przywiązanie do tradycji. Budujecie bliskie stosunki z ludźmi, oparte na uczuciu i zaufaniu. Oboje podtrzymujecie żar domowego ogniska. Jesteście harmonijnym związkiem, gdyż macie podobne potrzeby i upodobania.

 

To bardzo dobre połączenie. Niewiele Znaków Zodiaku tworzy tak zgraną parę, jak Rak z Rakiem. Pozornie w ich związku nie dzieje się wiele, bo Raki niechętnie mówią o swoich uczuciach. Ich serca są jednak zawsze pełne obaw i emocji. Raki gotowe są pierwsze wycofać się, kiedy tylko poczują, że druga osoba traci nimi zainteresowanie. Dlatego prawdziwe zrozumienie i wsparcie znajdują zwykle u boku drugiego Raka. Mowa ciała i subtelne zmiany spojrzenia oznajmiają im więcej, niż najdłuższa przemowa. Dwa Raki potrafią zrozumieć się bez słów, czego zwykle inni nie są w stanie do końca zrozumieć. Małżeństwo dwóch Raków jest zgodne i zwykle cieszy się licznym potomstwem. Dom Raków jest bezpieczną ostoją dla wielu krewnych i przyjaciół. Raki dbają, aby nigdy nie zabrakło w nim pysznego jedzenia i miłości.

 

Źródło - Horoskop partnerski i Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Masakra ja jestem rakiem i mój mąż jest rakiem i...kompletnie nie potrafimy się dogadac, on zawsze chce miec racje i ja tak samo! W niczym nie ma porozumienia, to fakt kiedy jest dobrze rozumiemy sie bez slow i jest nam bardzo dobrze ze soba! Ale klotnie przewarzaja i tego dobrego dlugo sie nie pamieta, czy można tak żyć? Na swoim przykładzie stwierdzam ze rak z rakiem to porazka! Nie wiem moze u Innych par jest inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...