Jump to content

sen o dziecku

madziuuunia13

Recommended Posts

Ehhh, nie muszę chyba pisać,ile i jakie emocje niesie ze sobą ten sen... Powtarza się miej więcej co tydzień, a ostaynio nawet powtórzył się na drugi dzień... Pierwszy sen,który był bardzo dawno temu był miej więcej taki,że moja córcia (3letnia) stała gdzieś na górze i musiała skoczyć, gdyż ja stałam na dole. Bałam się jej złapać,jednak moja ciocia stwierdziła,że ona to zrobi... Gdy moje dziecko skakało,moja ciocia się szybko odsunęła i Amelka spadła na twardy chodnik i bardzo się zraniła (w głowę szczególnie). Później był sen,że byłam z nią gdzieś na pikniku rodzinnym i chciałyśmy gdzieś pójść, gdzieś pamiętam 3minuty od pikniku, jednak drogę powrotną wybrałyśmy inną (jakąś górę). Chwyciłam swoje dziecko i chciałam przejść jakby pod górą (było strasznie stromo) i stwierdziłam,że nie dam chyba rady. Jakaś kobieta upewniła mnie w przekonaniu,że ona chwyci Amelkę i przejdzie tę górę... Wzięła ją na ręce,skoczyła na górę i gdy już była blisko finiszu,niespodziewanie obie spadły w wielką przepaść... :( Nagle zaczęły wyć syreny, strzelać petardy itd,jakby miał nastąpić koniec świata...

Kolejnego snu tak dokładnie nie pamiętam, wiem tylko,że Amelia znowu spadła z jakiejś wysokości,chyba ze zbocza jakiejś autostrady czy coś w tym rodzaju... Bardzo bałam się zobaczyć,czy przeżyła... Poszłam po nią, chwyciłam ją na ręce,jak malutką dzidzię,nie patrząc na nią mocno ją przytuliłam, obawiałam się na nią spojrzeć,gdyż bałam się,że nie żyje. Jakaś kobieta podeszła do mnie, oznajmiając, abym spojrzała na nią, bo moja córka żyje. Spojrzałam Amelce w oczy,była jakby mniejsza, oczy miała przepełnione bólem, a na główce miała dużego siniaka. Zapytałam ją, czy wie,gdzie jest niebo (aby upewnić się w przekoniu,że jest wszystko z nią dobrze), a ona swoim małym paluszkiem wskazała w góre i powiedziała:" tam... " Ucieszyłam się,że moja córka żyje,jednak wiedziałam,że nie jest już tym samym dzieckiem, nie potrfię tego wytłumaczyć,ale byłam przekonana,że po tym upadku stała się w jakimś stopniu niepełnosprawna czy coś w tym rodzaju...

Nie wiem,dlaczego tak się dzieje,ale bardzo często spotykają mnie tego rodzaju sny. Moja córka jeszcze nigdy nie śniła się mi inaczej, jak w sposób,że spadała i albo umierała,albo była chora czy umierająca. Często upadek konczył się poważnym urazem głowy.... Do tej pory czuję ucisk w sercu i uczucia, które towarzyszyły we śnie... Proszę pomóżcie, co mogą znaczyć te straszne sny......

• Ismer changed the title to sen o dziecku