Jump to content

Sen o śniegu


marysia08999

Recommended Posts

Sniło mi się , że byłam na dachu jakiegoś wysokiego budynku najprawdopodobniej w Rzeszowie i był wieczór.Dookoła widziałam gęsto padający lekki jak puch świeży śnieg.Wszystko dookoła było oświetlone-był okres przedświąteczny.Bardzo proszę o interpretację tego snu.Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Witaj ten sen może mówić,o tym,że jesteś dość osobą chłodną lub nie masz jeszcze kogoś kogo mogłabyś obdarować swoimi uczuciami. i być może jesteś indywidualistką i pedantem ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witajcie

 

Marysiu przede wszystkim bardzo mi miło powitać Cię w gronie użytkowników ezoforum.Cieszę się, że zwróciłaś się do nas z prośbą o interpretację Twojego snu.

 

Jako że podważanie interpretacji już udzielonych jest zgodnie z Regulaminem zabronione a ja mam inne spojrzenie na Twój sen niż Sikorka, w uzupełnieniu chciałabym Tobie dopisać jak ja czytam Twój sen. Jeśli zechcesz oczywiście. Dlatego tez proszę powiedz jeśli oczekujesz uzupełnienia interpretacji jakie były Twoje odczucia we śnie i z czym kojarzy się Tobie miasto Rzeszów? Lubisz je?

 

Pozdrawiam cieplutko :)

Link to comment
Share on other sites

Witam bardzo chciałabym o dodatkową interpretację mojego snu.Lubię miasto Rzeszów i dość często go odwiedzam jako , że mieszkam niedaleko.We śni bardzo mi się podobało to co widziałam,byłam wprost zachwycona,zapierało mi dech w piersiach.Marzyłam o tym,aby móc zasiąść z książka na tym dachu i czytając od czasu do czasu spojrzeć na ten piękny krajobraz,który miałam przed oczami.

Pozdrawiam gorąco

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Bardzo proszę:

nadchodzi ważny i pozytywny dla Ciebie czas. Teraz jeszcze możesz nie mieć jasności sytuacji, bo te wydarzenia dopiero nastąpią. Wartościowe dla Ciebie chwile i etap w Twoim życiu. To co dla Ciebie w życiu jest najważniejsze, co dla Ciebie stanowi fundamenty solidne w Twoim życiu da Tobie spełnienie, da Tobie takie emocje jakie lubisz. Zobaczysz piękno takie jakie odczuwałaś we śnie. Tak zachwycona będziesz na jawie. Czymś czego jeszcze dzisiaj możesz się nie spodziewać. Pozytywne samopoczucie, wolność wewnętrzna i harmonia w Tobie oraz z otoczeniem. Wszystko co dla Ciebie ważne, zobaczysz w nowym świetle, nowym dobrym spojrzeniu. Zapragniesz podążać tą drogą w swoim życiu i poznawać/zagłębiać się w to nowe co się dla Ciebie otwiera. Będziesz się realizować, rozwijać, dawać z siebie ale i czerpać przyjemność widząc efekty swoich poczynań, będąc usatysfakcjonowaną swoim życiem. Tego z serca Tobie życzę :)

 

Tak czytam Twój sen. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...