Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę do Syla3


ivi185

Rekomendowane odpowiedzi

Sylo3 błagam o pomoc!

Jestem już zdesperowana jeśli chodzi o szukanie pracy. Postaw karty i sprawdz, dlaczego mi sie nie wiedzie? Może moje dokumenty aplikacyjne źle formułuję? Jak odbierają mnie pracodawcy, którzy czytaja moje podania? Zapytaj proszę karty co jeszcze powinnam zrobić? Gdzie szukac tej pracy!

 

Dziękuje z góry

Edytowane przez ivi185
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana połozyłam karty 2 raz i potwierdzaja to co przedtem tu jest twój watek http://www.ezoforum.pl/prosby-o-wrozb%EA/59394-goraca-prosba-o-wrozb%EA.html

czyli znajdziesz do pół prawdopodobnie zagranica.

Nic nie poradzę chociaz bym chciała zebys była zadowolona .

dlaczego Ci sie nie wiedzie?- Rycerz buław mówi o gwałtownych posunieciach wywieranych na otoczenie, poprostu nie dbajac o skutki chcesz natychmiast znalezc prace a tu widocznie los wymaga cierpliwosci.

Jak cie odbieraja pracodawcy?-Paz buław -jako młoda entzjastyczna osobę , gotowa do czynu , smiałą i odwazną , ale jako Paz z małymi doswiadczeniami i mogą czytac twoje dokumenty , którymi moga się zachwycac , ale moga ich tez dziwic co w koncu doprowadza ,ze staja sie obojetni.

Karty radzą co masz zrobic ?Wisielec-wykazac cierpliwosc , bo ona jest teraz konieczna i próbowac doprowadzic swoje emocje do równowagii , medytacja , praca nad sobą.

Przyjąc , że tak teraz jest i nie denerwowac sie , gdy wiele spraw bedziez musiała załatwic kilka razy.

Czego masz nie robic?-As mieczy-niw kłócic się , nie krytykowac i nie ranic siebie , ani innych bo mogą pomyslec , ze jestes bez serca.Za duzo logiki , wyrachowania w twoim zyciu

musisz poczekac na inne rozwiazania , poniewaz dany problem jest narazie zablokowany i jezeli bedziesz stosowała tesama metode mieczy poniesiesz kleskę . To czas na zawieszenie broni i poddanie losowi na rozłozenie kart.Pozdrawiam.

Edytowane przez syla3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, jesteś kochana!To forum jest cudowne! Ja sama uczę sie tarota... jestem dopiero na początku drogi, mam jednak nadzieję, że kiedyś będę tak dobra jak Ty i też będę mogła słuzyć radą :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...