Skocz do zawartości

Anioł MONIQUE


Monique-Moon

Rekomendowane odpowiedzi

---------13-----------

-------12----11------10

--------9-----8-------7

--------6-----5-------4

--------3-----2-------1

 

--------A-----B-------C

 

 

A-3+6+9+12

 

B-2+5+8+11

 

C-1+4+7+10

A -najwazniejszy spłacony dług karmiczny, cała kolumna A -moja przepracowana karma.

B- to nad czym powinienem pracować obecnie,cała kolumna B- moje obecne zobowiązania karmiczne.

C- moje pózniejsze zadania karmiczne,cała kolumna C- to,nad czym powinienem pracować pózniej.

 

A-WIEŻA

B- 5 DENARÓW

C-6 PUCHARÓW

1- przyszłe zadania karmiczne w sferze uczuć. 3 PUCHARÓW-spelnienie,radość, związek moze nawet zaręczyny..albo bycie w trójkącie

2- obecne zadania karmiczne w sferze uczuć 10 MIECZY-obecnie musze swoje przecierpieć..nie czuje sie do konca szczesliwa..musze to odpracować..swoje wypłakać

3-to,co już przepracowałem w sferze uczuć 9 DENARÓW-bycie singlem..samotnosc..

4 -przyszłe zadania w sferze działań 10 DENARÓW związek..albo satysfakcje z pracy..skupienie sie na niej..na dorabianiu się

5- obecne zadania w sferze działań 4 DENARÓW ciezko..pomagam rodzicom..zalozylam firme by ratowac ich..

6-zakończone zadania w sferze działań DIABEŁ tutaj nie wiem..

7-przyszłe zadania w kontaktach z ludzmi 4 MIECZY odizolowanie sie od pewnych osób..zmienie napewno otoczenie lub znajomych

8-obecne zadania w kontaktach z ludzmi 7 PUCHARÓW..imprezki..zabawa, popijawy..fajne spedzanie czasu ze znajomymi

9-zakończone zadania w sferze kontaktów z ludzmi SŁONCE dziecinstwo:)

10-co pomoże utrzymać łączność z moim opiekunem karmicznym w przyszłości 3 DENARÓW praca..nad sobą..nad wszystkim..wyjscie na wyzszy szczebel duchowy tak mi sie wydaje..

11-jak obecnie wzmacniać kontakt z przewodnikiem duchowym? 5 BUŁAW hmm..walczyc..działać..nie poddawac sie??

12 -jakie przesłanki z przeszłości świadczą o kontakcie z opiekunem duchowym? KSIĘŻYC tutaj nie wiem jak to rozumiec

13- mój karmiczny anioł stróż RYDWAN hmm..dynamiczny..optymistyczny..wydaje mi się, ze moim zadaniem jest odpracować wszystkie karmy..stąd taki dynamiczny anioł

 

pomóżcie:bukiet:

Edytowane przez Monique-Moon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

A -najważniejszy spłacony dług karmiczny - Wieża

 

Wg tego, wygląda mi to, że spłaciłaś wszystkie długi i jesteś teraz na czystych kartach.

 

cała kolumna A -moja przepracowana karma

A-3+6+9+12

3-to,co już przepracowałem w sferze uczuć 9 DENARÓW+6-zakończone zadania w sferze działań DIABEŁ+9-zakończone zadania w sferze kontaktów z ludźmi SŁONCE+12 -jakie przesłanki z przeszłości świadczą o kontakcie z opiekunem duchowym? KSIĘŻYC

 

Skończył się czas bycia samą dla siebie, szczęśliwą osobą spełniającą tylko swoje zachciewajki. To co kusiło i mogłaś się poddać wszelkim dobrom świata ;) także zostało poza Tobą. Po prostu już nie będziesz tak podatna na pokusy :) co ładnie się łączy z kolejna Kartą, która moim zdaniem wskazywać tu może na Twoją dorosłość, przestaniesz byc naiwna i nie pozwolisz sie wykorzystywać innym, zaczniesz cieszyć sie kontaktami z ludźmi na luźniejszych zasadach. Błądziłaś bardzo długo, aby dojść do tego miejsca, w którym się teraz znalazłaś, nie mniej jednak dotarłaś i zasłonka tajemnicy powinna być wyrzucona.

 

B- to nad czym powinienem pracować obecnie - 5 Denarów

Musisz pozbyć się swoich zasiedziałych myśli, że Tobie się nic nie należy, że jesteś skazana na porażkę.

B- moje obecne zobowiązania karmiczne.

B-2+5+8+11

2- obecne zadania karmiczne w sferze uczuć 10 MIECZY + 5- obecne zadania w sferze działań 4 DENARÓW + 8-obecne zadania w kontaktach z ludźmi 7 PUCHARÓW + 11-jak obecnie wzmacniać kontakt z przewodnikiem duchowym? 5 BUŁAW

 

Jesteś strasznie zmęczona emocjonalnie, mówiąc inaczej mam serdecznie dość niepewności. Jest Ci niezbędne poczucie pewności i bezpieczeństwa i robisz wszystko, aby ta sfera została wypełniona, Kontakty z ludźmi obecnie stają się dla Ciebie wyidealizowana bajką, chciałabyś mieć książkowych przyjaciół, nie dostrzegasz ich wad, tylko same pozytywy. Powinnaś walczyć o swoje, a Twój przewodnik doceni to co robisz. Nie poddaj się!

 

C- moje pózniejsze zadania karmiczne - 6 Pucharów

Jesteś na dobrej drodze, aby wylądować w punkcie wyjścia i to co zdążyłaś zrobić przez lata, pogrzebać.

cała kolumna C- to,nad czym powinienem pracować później.

 

C-1+4+7+10

1- przyszłe zadania karmiczne w sferze uczuć. 3 PUCHARÓW + 4 -przyszłe zadania w sferze działań 10 DENARÓW + 7-przyszłe zadania w kontaktach z ludźmi 4 MIECZY + 10-co pomoże utrzymać łączność z moim opiekunem karmicznym w przyszłości 3 DENARÓW

 

W sferze uczuć widać radość i zadowolenie, ale raczej z partnerskich spotkań, przepełnionych sympatią. Nie mniej jednak Ty będziesz dążyła do zalegalizowania związku, do poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji. Dojdzie do tego, że zaczniesz miec dość znajomych i przyjaciół i zamkniesz się w swoim własnym świecie, w którym poczujesz się dobrze. Twój opiekun pozostanie przy Tobie jeśli zobaczy twoje szczęście, zaspokojona Ciebie i dążącą do określonego celu.

 

13- mój karmiczny anioł stróż RYDWAN

 

Chyba nie pozostaje wiele do powiedzenia, to On pcha Cie do działania, bo przecież On nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...