Jump to content

Ptaki giganty atakujące ludzi.


niewyspana73

Recommended Posts

Witam!

Bardzo rzadko pamiętam swoje sny po przebudzeniu, a może nic mi się nie śni. Ten dzisiejszy był taki dziwny i mimo że obudziłam się (na pewno :ok2:) nie mogłam go wyłączyć w głowie. Śniły mi się ptaki, giganty, jakieś na sterydach, które polowały na ludzi i ich zabijały, wkoło było mnóstwo ciał, ale mnie i mojej rodzinie udawało się schronić przed nimi. Dodam, że nie jestem jakimś dzieckiem, które naoglądało się horrorów, czy komiksów, tylko dorosłą kobietą. Proszę o interpretację tego koszmaru:mysli:. Z góry dziękuję i pozdrawiam:hejka:.

Link to comment
Share on other sites

Guest LuckyBoy94

Witam na forum ;)

Sny mogą brać symbolikę z gier, filmów, itd, bo wiemy co dana rzecz dla nas oznacza, jest znana dla naszego mózgu, ale to tak na marginesie ;)

 

Żałuję, że nie ma we śnie umieszczonych uczuć, byłoby dużo łatwiej o trafną inter, na przyszłość polecam dodawanie uczuć ;)

 

Coś mi się wydaje, że ptaki były ciemno ubarwione?

Mówiąc krótko. Coś dopada całe społeczeństwo, Ty i Twoja rodzina jakoś się przed tym "ukrywacie". Szczerze nie wiem przed czym. Może materializm świata, egoistyczność?

Strasznie się tego boicie.. Musisz się zmierzyć z tym problemem rozsądnie.

 

Tego Ci życzę ;)

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie!

Dziękuję za interpretację, dodam może coś o tych uczuciach. Oczywiście strach, przerażenia, obawa o bliskich. Zdarzyło się tam jeszcze coś, pieniądze. Sen zaczął się w jakimś dużym sklepie, gdzie było pełno ludzi, w pewnym momencie zaczęły się jakieś krzyki, ja z rodziną uciekliśmy gdzieś na piętro i ukryliśmy się. Gdy wszystko ucichło, wyszliśmy, wszędzie było mnóstwo zadziobanych ciał, gdy wychodziliśmy, zobaczyłam kasę w której były pliki pieniędzy. Wzięłam dwa pliki (plik 100-złotówek i plik euro, nie wiem jakie nominały). Potem ciągle miałam wyrzuty sumienia, ale cały czas sobie tłumaczyłam, że musimy uciekać a te pieniądze może nam pomogą. Bałam się, że mnie złapią, zamkną i nie ochronię rodziny. Później ciągle uciekaliśmy się, ukrywaliśmy się, wszędzie na ulicach było mnóstwo ciał. A my z mężem, synkiem i mamą próbowaliśmy się dostać do samochodu, aby gdzieś uciec. I wtedy obudziłam się. Dodam, że ptaki były rzeczywiście czarne

Edited by niewyspana73
Link to comment
Share on other sites

Guest LuckyBoy94

Dobrze, ze dodane zostalo uzupelnienie ;), sen od razu inaczej wyglada.

 

W takim razie muszę dodać, że wydaję mi się, że macie problemy finansowe, jakby "długi was goniły", ale do tych ptaków i tak podpiąłbym nadal negatywne uczucia tj strach, pazerność itd.

Kochasz rodzinę i starasz się ją chronić, to się ceni ;) Jednak czasami przerasta nas takie zadanie, czujemy to i to właśnie z kolei widzę we śnie.

 

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...