Jump to content

Margaryna, kuzyn, kuchnia, ciotka, łóżko, pokój, ignorancja

aniusia206

Recommended Posts

Byłam w gościach u ciotki. Siedziałam u niej w kuchni rano i jadłam śniadanie. Ciotka podała mi margarynę, w której coś było i wyglądało jak marmolada, ale ja czułam, że to coś innego i że ona do margaryny mi coś dodała, a nie zwykłą marmoladę. Spróbowałam tę margarynę z tym czymś razem z chlebem i mi smakowało, było słodkie. Ciotka nie odpowiedziała mi, co to jest w tej margarynie, lecz odwróciła się do mebli w kuchni i coś robiła. Do kuchni wszedł kuzyn i zachowywał się nienaturalnie. Skakał jak poparzony od mebli do mebli w kuchni. Usiadł przede mną przy stole, ale ignorował mnie i udawał, że mnie nie widzi. Nie odzywaliśmy się do siebie i on jadł kanapkę. Poszłam przez jego pokój i patrzyłam przez dłuższą chwilę na jego łóżko i przestraszyłam się, bo pod kołdrą spała jego dziewczyna i zdziwiłam się, że on ją nocuje. Ja jej nie widziałam, ale czułam, że tam jest i widziałam, że odbija jej się sylwetka pod kołdrą i słyszałam jej oddech, leżała na prawym boku. Przestraszona uciekłam. Ta marmolada to chyba była krew, która wyglądała jak krew miesiączkowa z ostatnich dni cyklu miesiączki, była brunatna, bardzo gęsta. To coś, co miało być marmoladą, było bardzo słodkie i smakowało mi.

Edited by aniusia206

Witaj ten sen może mówić,o tym,że nie ufasz do końca swojej ciotce tzn. podchodzisz do niej z dystansem. Chociaż często nie potrzebnie,bo jest dla Ciebie dobra. Co do kuzyna wydaję mi się,że nie lubicie się za bardzo,lub on nie interesuje się Tobą i nie obchodzą go Twoje sprawy lub udaje,że go interesują. Co do dziewczyny to być może ona chciałaby być z Twoim kuzynem i czuje się u was jak u siebie w domu.

• Like 1