Skocz do zawartości

dalsze losy związku


Gość awenita

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Proszę o wróżbę dot. dalszej wizji mojego związku z Marcinem ur. 06-12-1979r.

 

Ja urodzona 13 września 1981r

Edytowane przez awenita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja tego kolorowo nie widzę. Przynajmniej na te chwile. Facet jakiś odizolowany a rozkład zaczyna się od 5 mieczy od zakończenia relacji. Mimo mieszanych uczuc to może tak własnie postąpić Marcin.

On wypada mi w mieczowym krolu a to nic fajnego.

On się wydaje dość samolubna osoba dbajaca o swoje potrzeby i to on jest tym co bierze dużo a bardzo mało daje z siebie. Przykro mi ale na teraz niczego fajnego nie widzę. W sumowaniu sprawiedliwość

czyli chyba rozmowienie się.

Jeżeli ktoś jeszcze bedzie chciał coś dodać od siebie to bardzo proszę.

Niestety moje karty własnie to pokazały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie uważam że jest egoistą i samolubem.

Ale mi wmawiał, że ze mnie cholerna księżniczka jest i chciałabym "księcia z Bajki".

Więc ... zasiał we mnie wątpliwości... może rzeczywiście ... może mam za wysokie wymagania...

 

Ale to nie jest partner do życia - to jakiś twór..., który niby rozumie co do niego mówie ale nic z tym nie robi mimo że przeprasza i przyznaje mi racje ( dla św. spokoju?)

 

Do tego rodzina i znajomi mi mówią, że zasługuję na kogoś lepszego ...

 

Myślę poważnie o rozstaniu z tym Panem, już mu to oznajmiłam, ale jak dotarło do niego, że chce odejść i zabrać dziecko, to struchlał i spokorniał.

Jednak przewiduję, że to tylko na chwilę, bo boi się być sam.

 

Nie chce dziecku zabrać ojca i też nie chcę się poświęcać - bo jest dziecko.

 

Dlatego chciałam wiedzieć czy coś się mogłoby w tym związku odrodzić... on zmienić...

(bo jest coraz gorzej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mieczowy to stały partner. Mądry owszem ale jakoś mu zawsze nie pododze z uczuciami. On woli być praktyczny niż ckliwy. Okazanie uczuc jest dla niego oznaka słabości. Chociaż owszem potrafi kochać i to bardzo. Natomiast wiem ze może to być bardzo meczace.

To tak jak z prezentem da ci mikser bo jest przydatny ale nie kolczyki mimo ze są osobistym prezentem dla Ciebie ...

Decyzja należy do Ciebie a kartami nie ma co się sugerować. Facet jest jaki jest. Albo to akceptujesz albo nie i wówczas się tylko meczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...