Skocz do zawartości

Prośba o interpretację snu


smutna27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sniło mi sie, ze z córkami meszczyzny z którym byłam kiedyś w związku, okradałyśmy sklep! raptem byłam już w stadninie gdzie najpierw kłóciłam się z była szwagierka a potem spotkałam dawno niewidziana kolezanke!!! a gdy wrociłam do domu moj obecny partner kłócił się ze swoja mama, gdy zabrałam go i juz mielismy zaczac sie kochac zaczelam krwawic!!! nic z tego nie rozumiem poplatanie z zamieszaniem!!! czesto miewam takie poplatane sny... czy ktos mi to wytłumacz??? pomocy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,czy masz może jakąś trudną sytuację w obecnej chwili? lub miałaś? Że nie układa Ci się tak jakbyś chciała?

Sądzę jeszcze z tego snu,że lubisz planować i przemyśleć swoje działanie. Chociaż możesz nie widzieć błędów swoich jak i otaczających Cię osób. Czy masz może naturę żywiołową,energiczną i lubisz czasem porządzić? bo właśnie to też nasunęło mi się na myśl czytając Twój sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Myślę, że miałam ostatnio i mam teraz trudną sytuację. Jestem od niespełna roku rozwódką z dwójką dzieci. Od dwóch miesięcy mieszkam z nowym partnerem... Znamy się od młodzieńczych lat. Ale dla nas obojga jest to nowa i trudna sytuacja. Mam też obawy co do jego szczerości wobec mnie i mam wrażenie, że utrzymuje kontakty ze swoja byłą partnerką! Dziś śniło mi się, że przyszedł z nią do nas do domu. Kłóciłam się z nią a on sobie nic z tego nie robił po czym z nią wyszedł. A gdy wrócił to nie miał mi nic do powiedzenia bo twierdził, że przesadzam bo w końcu maja dziecko i że tylko to ich łączy! W tym domu było dużo ludzi których nie znam, dużo szkła i alkoholu a jakiś facet naprawiał coś przy barku! A on jeszcze przyniósł od niej kota który mnie podrapał! Wyszłam z domu zła i znalazłam się na jakimś zlocie wędkarzy nie wiem skąd on tez tam się znalazł i zaczął masować mi kark i poprosił jakąś swoją znajomą, czy mogłaby sprawdzić co się dzieje z moim karkiem i czy mogłaby coś pomóc... Była chyba jakąś lekarką. Ja na ogół choruję mam ucisk kręgów szyjnych i w grudniu mam kolejną wizytę u lekarza, może to też ma jakiś wpływ? W tym śnie widziałam również swoją znajomą, która biegła do zakładu do siostry i bardzo krzyczała, że jest głodna w dodatku była w piżamie! Nic z tych snów nie rozumiem ale mnie przerażają!!!

Edytowane przez cyganicha
ort.,int.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ten sen może oznaczać o tym,że została naruszona pewna granica i to powoduje tą trudną sytuacją. Nie potrafisz uporządkować swoich uczuć,potrzeb,wątpliwości,dogadać się. Czyli tak jakby jesteś zagubiona.

Fragment z tą kobietą i Twoim mężem może świadczyć,ale nie musi,o tym,że łączy ich coś nie wiem do końca jak jest z tym dzieckiem jeśli mają je naprawdę to uczucie jest wywołane posiadaniem dziecka i nic więcej i nie rozumie Twoich zazdrości. Jeśli natomiast tego dziecka nie mają w życiu to może znaczyć to,że coś się powoli między nimi rodzi np. przyjaźń. Nie koniecznie to musi być znakiem czegoś złego i nie potrzebnie wyciągasz pochopne wnioski.

Ten fragment ze szkłem,barem,ludźmi jest oznaką tego,że w życiu przewinie się jeszcze sporo ludzi i niektórzy będą chcieli Tobą zarządzić. Fragment z karkiem możliwe,że jest symbolem tego,że chcesz w końcu się z tego wyleczyć,a także szukasz ciepła,zrozumienia,miłości,chcesz być zauważona.

Ale oczywiście mogę się mylić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...