Jump to content

Pole, burza i zmiana kolorów


broczwigom

Recommended Posts

Witaj cyganicho,

znowuż prosić muszę po interpretację snu - moja świadomość mówi mi, że jest on niezmiernie ważny.

 

Otóż znajduję się ze znajomą, która jest popularną aktorką (mamy zamiar zobaczyć się w przyszłym tygodniu po długim niewidzeniu) na polu, otoczonym lasem. Część pola to boisko do gry w piłkę, część to po prostu polna droga; tuż przy boisku mieści się zwykła polna droga. Rozmawiamy sporo, biegamy i wygłupiamy się; po pewnym czasie przychodzi kilka osób, w tym jej mąż (nie znam go w rzeczywistości inaczej, niż z jego twórczości) , do którego ona podbiega witając się.

Te kilka osób gra w dyscyplinę sportową dziwną, zmieniającą kolor i kształt piłką; potem my mamy zamiar zagrać we dwie w tę samą grę, ale ona postanawia iść jeszcze do sklepu. Czekam na nią i nie przychodzi przez dłuższy czas. Wtem niebo zmienia swój kolor na granatowy i błyskawicznie nadchodzi burza. Nie ma żadnych grzmotów ani błyskawic, ale burza ta powoduje tak zelektryzowaną atmosferę, że wszystko zmienia swój kolor na błękitno-granatowy, zielony, a ludzie na żółty. Burza przynosi także poczucie, że zaraz zdarzy się jakiś kataklizm, a znajomej dalej nie ma. My (ja + te kilka osóB) stoimy w drzwiach budynku i jesteśmy bezpieczni; wreszcie mąż mojej znajomej idzie po nią i sen kończy się, gdy oni są w bezpiecznej drodze do nas (burza nadal wisi nad nami).

 

Co może oznaczać ten sen? Dodam, że ze znajomą jesteśmy chyba połączone telepatycznie - zawsze, gdy mi się śni, coś dzieje się w jej życiu i dowiaduję się o tym z gazet lub od osób postronnych. Co może oznaczać zmiana kolorów?

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witaj :)

Sen niestety ale czytam tak, iż oznaczać może nadchodzące kłopoty/ problemy i zawirowania w życiu. Na pewno zostaniesz o nich sie dowiesz bezpośrednio od znajomej.

Wszystko to będą kłopoty przejściowe. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...