Jump to content

żmije,węże i cmentarze

mircia155

Recommended Posts

Witam.Często mój sen się powtarza w zasadzie już kilka lat.Okoliczności się tylko zmieniają ale żmije i węże często mi się śnią.Ostatnio przysniły mi się kilka dni temu,tym razem wychodziły z kazdego zakamarka,najpierw dusiłam w jakimś lesie wilka,który mnie atakowal,gdy go udusiłam to martwy wilk zamienił się w węza wijącego i się wokół siebie,zaczełam uciekac,po chwili byłam juz w domu moich znajomych i zobaczyłam ze mam meleńką żmiję przyczepioną do ubrania,wyglądała jak pijawka,zaczełam przerazliwie krzyczeć i otrzepywać sie,jednakze one zaczeły się namnazac i rozrastac do wielkich,po chwili w tej kuchni było tych węzy i żmij pełno,cała podłoga w nich była.Wypełzały niewiadomo skąd,nawet ze zlewu a ja czułam strach,niemoc.Sen o żmijach i weżach śni mi się zawsze w pomieszczeniach,nigdy nie mogę uciec bo wiją sie i syczą na mnie,a ja wtedy czuje paraliżujący strach.Nigdy w zadnym ze snów nie potrafie sobie z nimi poradzic,poprostu się budzę,mam kilka bądz kilkanascie tygodni spokoju i znów się snią.Kolejny sen jaki mi się powtarza to cmientarz,zarośniety,groby poprzewracane,zaniedbane,a ja chodzę miedzy grobami i szukam jakiegos nazwiska,najpierw swoich przodków ale im dłuzej chodze i szukam to gdy wymawiam to nazwisko nic mi ono nie mówi,nie znam tej osoby ale jej szukam,pytam o te osobe pózniej nagle cmentarz robi się pusty a ja bładze po nim i szukam,tez czuje wtedy strach i tez wyrywam sie ze snu budzac się.Proszę o interpretacje moich snów,które mnie męczą od lat:(

Witaj ten sen może mówić o Twoim zbłądzeniu z dobrej drogi. Możliwe,że masz jakiś ciężki okres w życiu,który wymaga zrozumienia,pracy nad sobą,zastanowienia się o swoim życiu.... Węże,wilki są to wredne,złośliwe osoby,które Cię atakują,przeklinają Cię,źle życzą. Mogą to być także jakieś złe energie,które próbują Cię zwlec na dno. Szukasz pomocy,ale nie możesz jej znaleźć,bo może nie akceptujesz tego i nie wierzysz,że może się to skończyć,a jest to bardzo błędne myślenie.

To,że Cię męczą oznacza to,że te sny są dla Ciebie bardzo ważne.

• Like 1