Skocz do zawartości

Będe bardzo wdzięczna jesli ktoś mi pomoże i powróży:(:(


damexlak

Rekomendowane odpowiedzi

moje życie postawilo mnie w bardzo ciężkiej sytuacji:(:( człowiek ktorego kocham znalazł sie w niej również:(:( chciałam zapytac dlaczego sie nie odzywa//? co spowodowało ze zawislismy w niepewnosci:( czy prawdą jest ze ktoś z jego bliskich był w szpitalu?? co nas czeka?? czy sie spotkamy jeszcze?? bardzo ale to bardzo prosze zeby ktoś poswiecił mi chociaz chwilke i sprubował odpowiedziec na moje pytania:(:(

Renata 02.09.1971

Tomek 10.08.1970:placze::placze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko karty potwierdzaja , ze ktos był w szpitalu , a nawet Tomek ma 5 kielichów w sercu wiec smutek i załobe i karta Wiezy wskazuje , ze co s sie w jego zyciu nagle zawaliło.

Powinien sie odezwac i to dosyc szybko i myslę , ze wszystko Ci wytłomaczy . Tylko czy on nie ma kobiety ?bo tu wystapiła Królowa buław .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Syla moja dobra wróżko...tak masz racje ma kobietę i to ona była w szpitalu...jesli mozesz proszę popatrz jeszcze w mojej sprawie w karty:( popatrz co znami bedzie czyli ze mna i znim ...co nas czeka..jego mysli o mnie ..co mysli co czuje ,co bedzie chciał zrobic....bardzo prosze bo ja tez cierpie...czekam na odpowiedz...dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy on się juz odezwał?

To co mogę ci doradzic , a wiem , ze cierpisz , ale pomyls sobie , ze tamta kobieta tez cierpi , gdyby dowiedziała sie o Tobie. Tu tylko z doswiadczenia wiem , ze własnego szczęscia na czyims nieszczęsciu nie zbudujesz i trzeba do tego podejsc nie cierpiec tylko na trzezwo i obiektywnie.To mek ma tę kobiete w sercu i nie widzi narazie innego wyjscia .

Nawet jezeli nadal bedzie to trwało a myslę , ze za jakis czas tak to nadal bedziesz cierpiała bo taka sytuacja nie bedzie ci odpowiadała .

Edytowane przez syla3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Syla i to właśnie robie...chcę tylko wiedziec jak potoczą się sprawy miedzy nami..czy ja w jego sercu tez jestem?? jesli mozesz mi to powiedziec..relacje miedzy nami co bedzie z nami? odezwał sie ale nie chce niczego tłumaczyc...bardzo Cię prosze...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...