Skocz do zawartości

Prośba o radę


Avalon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Od dłuższego czasu poszukuję swojej połówki. Niestety ciężko jest mi ją znaleźć. Ktoś życzliwy stwierdził, że mam zbyt wysokie wymagania. Przyznam szczerze, że chyba faktycznie tak jest... Stało się tak przez mojego niedoszłego, niestety nie było nam dane. Teraz moje pytanie: jak sprawić, żeby zmienić wymagania? Co takiego zmienić w moim toku myślenia i w jaki sposób? Potrzebuję dobrej rady, bo może faktycznie tkwi tutaj problem. Może pomożesz mi Daffne? :(

 

Szczegóły wysyłam na priv

Edytowane przez Avalon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Daffne

Witaj :)

 

Opierając się wyłącznie na numerologii widać, że możesz mieć tendencje do stawiania swojego na wierzchu :). Może być tak, że lubisz mieć racje i stanowczo ją wyrażać, zostałaś wyposażona w świetną intuicję, inteligencję, która faktycznie może sprawiać, że nie zbyt często się mylisz, aleee partnerzy mogą nie lubieć gdy ktoś uważa, że zawsze wie najlepiej i wszystkie rozumy pozjadał :). Wiesz jak to bywa ;P Także najważniejsze by mimo, że masz rację nie narzucać komuś swojego zdania, niech sam sobie je wyrobi w oparciu o własne niedoświadczenia bowiem niektórzy uczą się w ten sposób, muszą sami sie przekonać.

Innym aspektem u Ciebie może być również nieumiejętność słuchania, należy się wsłuchiwać, zwracać uwagę na potrzeby drugiego człowieka, starać się rozumieć odmienność.

W wyzwaniach życia w portrecie masz liczbę 2, która u Ciebie dominuje i ona mówi nad czym w życiu trzeba będzie pracować. Szczegóły poniżej:

Wyzwanie główne życia 2 na cały okres życia:

"Służy osiągnięciu zdolności współpracy, dążeniu do wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy - bez podstawy apodyktycznej, poddańczej i zimnie obojętnej. Pracuj nad umiejętnością słuchania, nad rozpoznaniem własnych potrzeb emocjonalnych i nad zaufaniem do własnej intuicji.

NIE BIERZ WSZYSTKIEGO DO SIEBIE -

NIGDY NIKOGO NIE NAŚLADUJ, A ZAWSZE BĄDŹ SOBĄ -

NIE ZAMIEŃ SIĘ W POCHLEBCĘ

To wyzwania znacznie uwrażliwia, na tyle, że poprzez Twoją własną nadwrażliwość możesz wszystko odnosić do siebie i głęboko przeżywać. Uważaj również na to, aby nie ulegać zbytniej drobiazgowości."

 

Dodatkowo wyzwanie życia 3 po 28 roku życia:

"3 - Niesie naukę gospodarowania własną energią - unikaj rozpraszania jej. Staraj się nawiązywać harmonijne porozumienie z innymi i nie ślizgaj się po powierzchni życia. Służy swobodnej komunikacji Twoich własnych emocji na zewnątrz, poprzez sztukę i pracę słowem. Skłania do czerpania radości z życia codziennego i wnoszenia jej w życie innych ludzi.

NIE ZANIEDBUJ WYGLĄDU ZEWNĘTRZNEGO I NIE UNIKAJ ROZRYWEK TOWARZYSKICH - ŻYJ I BĄDŹ Z LUDŹMI.

NIE MARNUJ CZASU- MUSISZ REALIZOWAĆ TWÓJ WŁASNY CEL

Możesz zapominać o swoich własnych zdolnościach i talencie - a nie realizując ich,utracisz radość życia i odczujesz brak kontaktu ze światem, z ludźmi"

 

Najważniejsze jednak jest to nr 2, które pojawia sie u Ciebie podwójnie.

 

ps.

Poza tym pisany Ci związek z miłości, pełen namiętności, zakochania o liczbie karmicznej 7/16. Będzie to ktoś uczuciowy, kto wejdzie w Twoje życie :)

 

Pozdrawiam ciepło :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne czytałam powyższy wątek i mam prośbe jestem świeżo po rozstaniu,samotność bardzo mi doskwiera,czy w moim życiu pojawi się jeszcze ktoś uczciwy,uczuciowy,też marzy mi się związek z miłości,pełen namiętności,zakochania.Czy ktoś taki pojawi się w moim życiu?Barbara 03.12.1967r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Daffne czytałam powyższy wątek i mam prośbe jestem świeżo po rozstaniu,samotność bardzo mi doskwiera,czy w moim życiu pojawi się jeszcze ktoś uczciwy,uczuciowy,też marzy mi się związek z miłości,pełen namiętności,zakochania.Czy ktoś taki pojawi się w moim życiu?Barbara 03.12.1967r.

 

Sprawdzę, ale nie w tym temacie bo ten należy do Avalon :)

Załóż proszę własny temat z pytaniem zaadresowanym do mnie a sprawdzę zaraz :)

Pozdrawiam :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...