Skocz do zawartości

witam! proszę o wróżbę dla nas


anka27lat

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Ania 27.09.1984 i Krystian 21.03.1981, jestesmy razem od ponad roku

Czy ten związek ma szansę przetrwać?

Dziękuję

Edytowane przez anka27lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu skoro pytasz to znaczy , ze juz masz jakies watpliwosci.

Z numerologii wynika , ze niezbyt pasujecie do siebie.Wspólną macie 11- to tak jakby kazde z was szło własnym torem .

Krystian jest 7 i ma filozoficzne podejscie do swiata .

ty jako 4 - pracowita , materialna , ale masz swoje zasady , które cie ograniczają i nie dają wyjsc poza ramy .

ty dbasz o sprawy materialne i bezpieczenstwa , ale 7 nie przywiazuje do tego zbytni wagi , może lekcewazyc pieniadze , ale to osoba o głebokim zyciu wewnetrznym.

On może byc emocjonalny i popadac w depresje , a takze wiecznie myslec , bo to ludzie mysliciele , filozofowie , a ty jestes praktyczna i konkretna , ale tez sztywna i nie umiejaca wyra żac swoich uczuc.

Z kart tez wynika , ze juz masz cgłód w sercu w stosunku do Krystiana poniewaz jest karta Króla mieczy .Masz jakies plany działania , które zamierzasz podjąc nie wiem czy nie pojawił sie ktos inny .

On w głowie ma rodzinę i wie ze trzeba jeszcze cierpliwosci i pracy nad waszym zwiazkiem , jest tez karta Diabła , która mówi o jego usidleniu , ale to tez manipulacje i uzaleznienia.

Czy ten zwiazek przetrwa ciezko powiedziec , ale z taka zmiennoscia moze sie to toczyc .jest karta 5 mieczy to karta porazki i podstepu .Tu raczej więcej zalezy chyba od ciebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda mam chłód w sercu, ostatnio trochę się miedzy nami wydarzyło, chłód wynika z ostrożności, niepewności, lęku co z nami będzie i czy mogę mu ufać. Z tym uzależnieniem to prawda, ma on wielką słabość do pewnej używki, praktycznie jego życie się wokół tego kręci...Karta porażki i podstępu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja moge podpowiedziec jak jestescie sobie przeznaczeni to tak bedzie jak nie to zebys stawała na głowie to los zadecyduje jak ma byc.

zapytałam kart co masz zrobic?- Gwiazda podpowiada żebys nie traciła nadziej i wiary w sens tego co sie dzieje.Jestes pod opieką nieba i jest ci potrzebna wiara ioptymizm .

Wychodz do ludzi , mniej optymistyczne nastawienie do swiata i ludzi i nie mysl pesymistycznie bo to w niczym ci nie pomoze.

Czego masz nie robic? karta 5 kielichów-podpowiada nie smuc sie , nie płacz , nie zamykaj przed ludzmi.zrzuc smutek , czarne mysli i czarne ubrania .Zapros do swojego życia radosc, optymizm i wiarę.

Zaakceptowac przeszłosc i odwrócic sie do przyszłosci , ale ta zmiana zalezy od ciebie czy jej chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama prawda, zagubiłam swoje ja ostatnio, zamknęłam się, za dużo analizuje, ale ja tylko chciałabym być pewna jego uczuć, wtedy cała reszta by się poukładała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...