Skocz do zawartości

Prośba o wróźbę


krakus91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Moje imię Mikołaj, urodziłem się 30.07.1991. Moje 1 pytanie dotyczy uczelni - wynikła mi nieciekawa sytuacja i trochę wali się wszystko wokół mnie, (łącznie z moim życiem prywatnym, ze wszystkim). 1 pytanie - czy uda mi się wyjść obronną ręką z całego bałaganu, który mi narósł na uczelni? 2 pytanie - czy dojdę do porozumienia z rodziną ? 3 pytanie - kiedy sobie kogoś znajdę?

 

 

Pozdrawiam

 

Mikołaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem cos ty tam narozrabiał , ale z kart wynika , że ktos miał na ciebie wpływ to Król buław , a obecnie jestes pełen strachu i leku , ale karta Smierci wskazuje , zeby zamknac pewien etap i uwolnic sie od czegos co umarło , a nadal przeszkadza .Z kart wynika że poradzisz sobie bedzie to takie powolne , ale wytrwałe dążenie do celu.Na koncu rozkładu jest Rycerz denarów więc moze chodzi o sprawy finansowe , bo to co Ci nie sprzyja to , ze bys nie był nieodpowiedzialny i i czasami nie chciał tylko uspic czyjejs czujnosci chcac byc przebiegłym i nieszczerym i tylko brac , a nie dawac. Tu trzeba raczej dotrzymac obietnicy i wykazac się dojrzałoscia , a nie chowac za czyjes plecy i ciągle wymagac opieki.

jezeli chodzi o rodzine to tu gorzej czują sie zawiedzeni i rozczarowani i jest ktos moze to twój ojciec wyszedł w Królu mieczy , który postawi swoje warunki i nie jest to człowiek który łatwo przebacza , jest surowy , oschły i kieruje sie regułami prawa , wiecej ma cech sedziego niz obroncy.T wogóle caóly klan rodzinny wyszedł jeszcze Cesarz i Król kielichów , ale w koncu jakos dojdziecie do porozumienia bo jest karta zwyciezcy czyli 6 buław.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla, masz rację, muszę coś z sobą zrobić. Jestem przerażony i strasznie zestresowany tą sprawą ale to dlatego, że nie mam żadnego widocznego celu, nie wiem dokąd ja tak naprawdę zmierzam. Cały czas robię dobrą minę do złej gry i nie mam zielonego pojęcia jak to zmienić. Czekam cały czas na jakiś 'PRZEŁOM' w swoim życiu, zapominając tak naprawdę o działaniu. Nie mam pojęcia co mnie blokuje, dlaczego tak się zachowuję. Wiem co mam robić a nie robię - to jest mój dramat, którego nie wiem jak zmienić!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...